Kategorie: / Doradztwo i konsulting / Finanse i ubezpieczenia / Nieruchomości

doradza.pl Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o doradza.pl Sp. z o.o.
5 / 5 2019-03-19

Jestem bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób Mateusz Sobczyk wyjaśnił mi cały proces hipoteczny i na co zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości. Spotkania odbywały się w przyjemnej, luźnej atmosferze. Bardzo chciałabym, żeby wszędzie panowały takie wysokie standardy i jakość. Gorąco polecam współpracę z Mateuszem Sobczyk.

0 / 5 2018-06-08

Podczas targów mieszkaniowych miałam okazję spotkać się z pracownikami firmy doradza.pl. Mimo że była tam duża liczba wystawców, liczne promocje i nawet magicy, udałośmy się znaleźć trochę czasu na rozmowę. Po targach komunikacja przebiegała sprawnie, obsługa była kompleksowa, a kredyt z dodatkowymi bonusami był dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Moim doradcą był Pan Adam z oddziału doradza.pl we Wrocławiu. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.doradza.pl.

0 / 5 2018-04-05

Zostałem poinformowany o firmie przez moich znajomych, gdy planowałem zakup mieszkania. Otrzymałem wyjątkowo profesjonalną obsługę kredytową oraz wiele wskazówek dotyczących procesu poszukiwania mieszkania, weryfikowania informacji od deweloperów oraz osób prywatnych, które sprzedawały mieszkania na rynku wtórnym.

5 / 5 2017-07-10

Polecam. Fachowa kompleksowa obsługa. Dzięki Panu Adamowi i Pani Paulinie otrzymałam bardzo szybko i sprawnie kredyt

Rzetelne opinie o doradza.pl Sp. z o.o.

doradza.pl Sp. z o.o.

Siedziba
Wrocław

WWW
http://doradza.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie