Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

DORAN Hurtownia Słodyczy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DORAN Hurtownia Słodyczy
5 / 5 2022-11-06

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów, usług i marek, z którymi faktycznie miało się do czynienia. Oczywiście, preferencje są indywidualne, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, rezygnuję, ponieważ raczej nie może być tak, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2022-09-27

Wcześniej przeglądałem opinie użytkowników o firmach, produktach lub usługach tylko na stronach Google i Facebook. Aktualnie, zawsze czytam recenzje również tutaj. Często te opinie są pisane w niewłaściwy sposób, pod wpływem emocji, więc ciężko dowiedzieć się czegoś wartościowego o produkcie. Niemniej jednak, mamy pewność, że właściciele strony nie usuwają niczego.

5 / 5 2022-08-26

ceny

Hurtownia z dobrymi cenami

5 / 5 2022-07-18

W ostatnich latach sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich asortymentu głównie na Google i Facebooku. Teraz jednak również sprawdzam je regularnie tutaj. Niektóre recenzje są bardzo emocjonalne, więc nie zawsze dostajemy konkretne informacje na temat samego produktu. Ale przynajmniej widzę, że administratorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2022-03-18

Na tej stronie można znaleźć opinie o dużych międzynarodowych firmach oraz małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem czegokolwiek w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z ich rzetelności. Bardzo cieszę się, że powstają takie platformy.

5 / 5 2022-03-18

Tutaj znajdują się recenzje zarówno o dużych firmach na całym świecie, jak i o małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zazwyczaj sprawdzam tu opinię przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory nie było żadnych wpadek. Jest świetnie, że takie platformy powstają.

Rzetelne opinie o DORAN Hurtownia Słodyczy

DORAN Hurtownia Słodyczy

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://hurtowniadoran.pl/

Email
[email protected]

Telefon
523629256

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie