Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dorlandshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dorlandshop.pl
5 / 5 2022-07-20

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do wyrażania swojej obiektywnej opinii na temat kupionych przedmiotów, otrzymanych usług lub doświadczeń z danymi markami. Jestem przekonany, że nie jest możliwe zadowolenie każdego klienta. Jeżeli jednak zauważam, że dana platforma sprzedażowa ma przeważająco negatywne opinie, to unikam jej, ponieważ zakładam, że wszyscy klienci nie mogli być w błędzie.

5 / 5 2022-04-13

Recenzuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub usunięta przez administratora strony. Wszystkie moje komentarze pojawiają się tutaj niemalże natychmiastowo, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych firm czy ogromnych korporacji. Cieszę się, że nie ulegacie zastraszeniu i szanuję to.

5 / 5 2022-03-30

Tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że moje analizy i recenzje nie zostaną zmienione lub usunięte przez moderatorów strony, piszę je i przeprowadzam. Tutaj moje wypowiedzi pojawiają się od razu po opublikowaniu, nie ma znaczenia, czy są one pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wydaje mi się, że ta strona nie ulega wpływom z zewnątrz. Dlatego szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-07-10

Nie tylko piszę tu recenzje na temat różnych produktów i usług, ale znacznie częściej korzystam z opinii innych użytkowników. Dzięki Wam już kilka razy udało mi się uniknąć podjęcia współpracy z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Zamiast tego mogłem wybrać godne zaufania przedsiębiorstwo, którego stałym klientem jestem do dzisiaj. Jesteście naprawdę świetni!

Rzetelne opinie o Dorlandshop.pl

Dorlandshop.pl

Siedziba
-

WWW
http://dorlandshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie