Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dorlandshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dorlandshop.pl
5 / 5 2022-07-20

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeżeli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma niemal tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-04-13

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze publikowane są praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I to szanuję.

5 / 5 2022-03-30

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one przerobione czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-07-10

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Dorlandshop.pl

Dorlandshop.pl

Siedziba
-

WWW
http://dorlandshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie