Kategorie: / Nieruchomości

DOROTA SKRABANIA ELITE INVESTMENT Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DOROTA SKRABANIA ELITE INVESTMENT
5 / 5 2021-11-21

Można znaleźć tu opinie zarówno o globalnych sieciach, jak i o nowo powstałych działalnościach z moich okolic. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Super, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-06-13

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-21

Są tutaj opinie zarówno o renomowanych sieciach, jak również o nowo powstałych sklepach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2020-11-25

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

Rzetelne opinie o DOROTA SKRABANIA ELITE INVESTMENT

DOROTA SKRABANIA ELITE INVESTMENT

Siedziba
Radom

WWW
http://elite-investment.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie