Kategorie: / Dla Dzieci

Dorraf.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dorraf.pl
5 / 5 2021-10-10

Zamieszczane są tu opinie zarówno o rozpoznawalnych markach, jak i o rodzinnych firemkach z mojej miejscowości. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2021-04-10

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jednocześnie sądzę, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-02-05

Wiadomo, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie strony. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-02-01

Zanim nacisnę „kup teraz”, wcześniej wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

Rzetelne opinie o Dorraf.pl

Dorraf.pl

Siedziba
Jarocin

WWW
http://dorraf.pl

Email
[email protected]

Telefon
503415704

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie