Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dospania24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dospania24.pl
5 / 5 2022-06-21

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już z 10 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-04-09

Doskonale wiemy, że marki, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie działają takie serwisy. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Brawo!

5 / 5 2021-07-31

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedający tracą uznanie klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-12-05

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z nieszanującym klienta sprzedającym. Za to wybrałem faktycznie cieszącą się świetną renomą firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Dospania24.pl

Dospania24.pl

Siedziba
Pruszków

WWW
http://dospania24.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie