Kategorie: / Turystyka i wypoczynek / Usługi

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
5 / 5 2023-03-07

Każdy wie, że sprzedawcy oraz politycy mają skłonność do składania obietnic. Niestety, rzeczywistość może okazać się inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że istnienie stron internetowych poświęconych recenzjom i opinii o firmach jest pozytywnym zjawiskiem. Dzięki nim, uczciwe i klientocentryczne firmy mogą pozyskać pozytywną opinię i przyciągnąć klientów, podczas gdy nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaufanie klientów. To wspaniale!

5 / 5 2022-10-11

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedawcach, ale również często je przeczytuję. Dzięki temu unikłem współpracy z niewiarygodnym przedsiębiorcą przynajmniej 10 razy. Zamiast tego, odkryłem naprawdę wiarygodną markę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że jesteście.

5 / 5 2022-03-30

Uważam, że każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług lub marek, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Oczywiście, gusty różnią się, jednak jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2022-03-13

Upodobałem sobie wcześniej czytać opinie klientów na temat marek, ich produktów lub usług tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz, koniecznie czytam je również tutaj. Często komentarze są krótkie i nie przekazują zbyt wiele informacji na temat samego produktu. Jednak przynajmniej jestem pewny, że moderatorzy portalu nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2021-07-22

Hotel na europejskim poziomie.

Rzetelne opinie o DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.hilton.com/

Email
-

Telefon
22 278 00 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie