Kategorie: / Pozostałe

Dowarzyw.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dowarzyw.pl
5 / 5 2022-10-28

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-09-12

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie miejsca. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-03-31

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.

5 / 5 2022-02-26

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. W tym serwisie wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o Dowarzyw.pl

Dowarzyw.pl

Siedziba
Dąbrowa Górnicza

WWW
http://dowarzyw.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie