Kategorie: / Biuro / Dom / Hobby / Kultura i rozrywka / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

dpCraft Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dpCraft
5 / 5 2022-11-28

W tym miejscu pojawiły się opinie zarówno o znanych producentach, jak i o niewielkich sklepach z mojego miasta. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem czegoś w mało znanych sklepach, i do tej pory nie zostałam zaskoczona. Jestem zadowolona, że istnieją strony tego rodzaju.

5 / 5 2022-05-18

Jest jasne, że osoby handlujące, tak jak politycy, uwielbiają składać liczne obietnice. Jednakże rzeczywistość bywa różna - z pewnością nie jest tak pięknie, jak nam się to wydaje w reklamach. Dlatego też uważam, że jest korzystne, iż istnieją takie strony w sieci. Przedsiębiorstwa skoncentrowane na uczciwej działalności oraz interesach klientów mają szansę na zareklamowanie się oraz dowiedzenie się, co powinny poprawić, zaś nierzetelni przedsiębiorcy tracą zarówno swoją pozycję, jak i klientów. Naprawdę świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-12-25

Jestem gotów ocenić i wyrażać swoje poglądy tylko wtedy, gdy mam absolutną pewność, że nie będą one edytowane ani usuwane przez moderatora strony internetowej. Na tej platformie moje opinie są natychmiast widoczne dla wszystkich, bez względu na ich charakter - czy to pozytywny, czy negatywny, czy dotyczy małej firmy czy dużego importer - i to świadczy o waszej odwadze. Dlatego was szanuję.

5 / 5 2021-08-29

Nie tylko publikuję tutaj recenzje o produktach, usługach i firmach. Również częściej je dokładnie analizuję. Dzięki tej stronie już wiele razy udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niepolecenym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę zaangażowaną markę, którą nadal jestem lojalnym klientem. Dziękuję, że jesteście dostępni.

5 / 5 2019-07-31

Pełno inspiracji na prezent.

Rzetelne opinie o dpCraft

dpCraft

Siedziba
Komorniki

WWW
https://www.dpcraft.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 61 222 34 89

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie