Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dr-martens.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.69
opinie o Dr-martens.pl
5 / 5 2023-05-20

Zakupiłam oryginalne Martensy (model 1460), ale po każdym użyciu mam pofarbowane skarpety. Czy to jest normalne ????????????

5 / 5 2019-03-06

Kupując te buty, poniosłem duże koszta. Musiałem czekać na nie aż 4 miesiące od momentu zamówienia. Pomimo to, są dobrej jakości i zostały dostarczone lotem pocztowym. Niestety, nie udało mi się skontaktować ze sprzedawcą, co było szczególnie przykre. Pomyślałem, że moje pieniądze przepadły, ale zaskoczyła mnie niespodzianka w postaci przesyłki z butami. Choć nie wiem, czy są one oryginalne i zostały wyprodukowane w Wietnamie, gdzie obecnie mówi się, że powstają martensy. Mam nadzieję, że będą służyć mi tak długo jak moje dziesięcioletnie buty z Anglii. Jednak, jeśli chodzi o zakupy, nie sądzę, żeby warto było skorzystać ponownie z usług tego sklepu. Co prawda buty są oryginalne i trudno je zdobyć w Polsce, jednak nie otrzymałem od nich rachunku, co oznacza, że nie będę mógł skorzystać z reklamacji, gdyby coś się stało z moimi butami. Na szczęście, ich rozmiar idealnie pasuje do mojego starego modelu martensów. W przypadku, gdyby ktoś chciał przygody z zakupami w martensy.eu, to polecam, ale trzeba być ostrożnym.

2019-02-15

Do Jagi Dawida i innych, Czy dostaliście te buty w końcu? ja czekam 2 miesiące i nic.

1 / 5 2018-12-21

Nie ma żadnego kontaktu z firmą od początku stycznia, mimo wpłaconej kwoty za buty. Nie ma żadnych informacji ani odpowiedzi od nich. Czy ktoś ma pomysł, jak zmotywować ich do działania? Firma jest zarejestrowana w Hong Kongu, a telefon także pochodzi z tamtych stron... :(

1 / 5 2018-12-21

Nie ma żadnego kontaktu i mimo wpłacenia pieniędzy w styczniu, nie otrzymałem zamówionych butów. Jestem całkowicie bezradny. Czy ktoś ma pomysł, jak skłonić ich do działania? Dodatkowo, firma jest zarejestrowana w Hong Kongu, a numer telefonu również pochodzi z tamtego regionu. Jest to bardzo frustrująca sytuacja.

3 / 5 2018-11-17

Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Nie tylko musiałam czekać na przesyłkę ponad miesiąc, ale musiałam także uiścić opłatę celna. Sklep nie zapewnia żadnego kontaktu - nie odpowiadają na emaile ani nie odbierają telefonów. Ogólnie rzecz biorąc, moje zakupy opiewały na kwotę powyżej 650 złotych, podczas gdy mój znajomy kupił te same buty za 399 złotych (w promocji) na eobuwie.

2018-09-05

Witam , tez zamowilam buty 3 tyg temu i cisza , nikt nie odpowiada na maile , czy ktos zna numer telefonu? lub gdzie maja stacjonarny sklep?

2018-08-20

Masakra! Zamówiłam buty 9 lutego i nic. Napisałam maila z żądaniem zwrotu pieniędzy. Zero reakcji. Ma ktoś pomysł co teraz?

3 / 5 2018-07-27

Przywitano mnie, że kupiłem obudowy na stronie internetowej martensy.eu. Wysłałem pieniądze za buty na wskazane konto 7 listopada 2016 roku. Do dzisiaj nie otrzymałem ani butów, ani pieniędzy, ponieważ zrezygnowałem z umowy zgodnie z warunkami, które napisano w regulaminie tego oszusta. Nie mam kontaktu z oszustem. Odradzam kupowanie od niego, ale zachęcam osoby oszukane do skierowania sprawy na policję. Ja już to zrobiłem. Musimy zrobić trochę trudności dla złodzieja.

1 / 5 2018-07-09

Mamy 24 maja. Buty zamówione 12 grudnia i ani śladu mimo pisania wiadomości. Dziś sprawa trafiła na policję zobaczymy czy coś zdziałaja.

2018-06-24

Wpłaciłem kase za buty i zero informacji, nie odpowiadaja nic. czy ktos z was ma informacje z ostatniego czasu czy realizuja zamówienia?

5 / 5 2018-05-20

Kupiłam buty 20 stycznia i otrzymałam je dzisiaj, czyli 30 marca 2017. Ze względu na to, że buty zostały przysłane z USA, mogło dojść do opóźnienia. Otrzymałam odpowiedź na mój mail i buty dotarły do mnie w dobrym stanie, bez dodatkowych płatności. Są piękne, ale trzeba być cierpliwym, aby je otrzymać. Udało mi się zamówić je tylko w jednym sklepie - Mary Jane 8065 i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru.

1 / 5 2018-04-01

Dzień dobry, Chciałabym zaznaczyć, że 22 stycznia zamówiłam buty dla mojego męża, jednak do dnia dzisiejszego, czyli 23 lutego, nie otrzymałam ani butów, ani żadnego kontaktu ze sklepem. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na moje wiadomości. Mam pytanie do wszystkich, którzy mieli do czynienia z tym sklepem - czy wiecie, gdzie dokładnie znajduje się jego siedziba? Czy w przypadku rezygnacji z zamówienia zwracają pieniądze? Jakie kroki muszę podjąć, aby odzyskać pieniądze? Dziękuję za okazaną życzliwość.

5 / 5 2017-12-29

Cztery miesiące temu złożyłem reklamację na buty, ale do tej pory nie otrzymałem od sklepu żadnej odpowiedzi. Warto dodać, że oferowane przez nich produkty są tak złej jakości, że trudno sobie to wyobrazić. Planowałem kupić nowe buty marki Martens, ponieważ moje stare, już dziesięcioletnie, wyglądają na zniszczone. Czekając prawie miesiąc na dostawę, otrzymałem produkt, który po roku użytkowania wyglądał gorzej niż moje stare buty. Uważajcie na ten sklep! To jeden wielki przekręt, gdzie tracicie czas i pieniądze.

1 / 5 2017-11-26

Przyznaję, że jestem odpowiedzialna za przeprosiny - buty dotarły w odpowiednim stanie, były oryginalne. Jak już informowałam wcześniej - dokonałam wpłaty 24 stycznia, buty zostały wysłane 25 stycznia i dotarły 6 marca - prawdopodobnie zostały wysłane przez producenta z Vietnamu, dlatego taki długi czas oczekiwania jest zrozumiały. Ten sklep nie oszukuje, niestety gdyby kontakt mailowy był odpowiednio zorganizowany, nie wystawiłabym wcześniejszej opinii.

1 / 5 2017-06-16

Zamówiłem i zapłaciłem za buty 27 listopada 2016 roku. Na stronie zamówienia widnieje informacja, że zostały wysłane. Jednakże teraz mamy już 5 stycznia 2017 roku, a ja wciąż nie otrzymałem zamówionego towaru. Czy ktoś z was był kiedyś w podobnej sytuacji lub kontaktował się z policją w takim przypadku?

3 / 5 2017-04-16

Zamówiłam buty męskie marki Martens w dniu 21 kwietnia 2018 roku. Mimo upływu ponad miesiąca od zamówienia, nie otrzymałam jeszcze przesyłki. Po kilkakrotnych próbach kontaktu mailowego i zagrożeniach zgłoszeniem sprawy Policji, otrzymałam odpowiedź, że firma ma 30 dni na dostawę zgodnie z prawem. Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Teraz, gdy minie 6 czerwca 2018 roku, czyli 30 dni roboczych od daty zamówienia, a ja nadal nie otrzymam swojego zamówienia, planuję zgłosić sprawę na Policję i skontaktować się z Rzecznikiem Konsumentów.

Rzetelne opinie o Dr-martens.pl

Dr-martens.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://dr-martens.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie