Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej
5 / 5 2022-10-16

Oceniam i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, gdy jestem w 100% pewien, że nie zostanie ona zmieniona lub ukryta przez administratora strony internetowej. Tutaj publikowane są wszystkie moje wypowiedzi prawie bezpośrednio po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, dotyczące małej rodzimej marki, czy wielkiej korporacji. Widzę, że nie boicie się krytyki i szanuję to.

5 / 5 2022-09-16

Tutaj znajdują się opinie o różnych firmach, zarówno dużych jak i małych, które działają w mojej wiosce. Bezwarunkowo sprawdzam to miejsce przed zakupem nowego produktu w nowym sklepie i do tej pory nie byłem rozczarowany. To świetne, że takie platformy powstają.

5 / 5 2022-09-16

Tutaj znajdują się opinie o zarówno znanych korporacjach, jak i małych przedsiębiorstwach z mojego miasteczka. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory jeszcze się nie zawiodłem. Jestem bardzo zadowolony, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2022-06-15

Ostatnio zacząłem przeglądać opinie klientów na temat marek i ich produktów, a wcześniej czytałem je jedynie w wizytówce Google i na mediach społecznościowych. Teraz jednak zobowiązuję się również zaglądać tutaj. Czasem komentarze nie są zbyt merytoryczne i nie mówią wiele o samym produkcie. Jednak to oznacza, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy, co daje mi pewność.

5 / 5 2021-06-25

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat zakupionych rzeczy, usług czy dostawców, z którymi miał do czynienia. Chociaż zawsze znajdzie się osoba niezadowolona, to jeśli widzę, że sprzedający ma same negatywne opinie, przestaję się nimi interesować, bo podejrzewam, że coś może być nie tak.

Rzetelne opinie o Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej

Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.drszczyt.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 654 90 60

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie