Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej
5 / 5 2022-10-16

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one przerobione czy wręcz ukryte przez administratora witryny. W tym miejscu wszelkie moje wypowiedzi publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-09-16

Zamieszczane są tu opinie zarówno o dużych firmach, jak i o niewielkich firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-06-15

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-06-25

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie same niepochlebne opinie, to rezygnuję, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej

Dr Szczyt - Klinika Chirurgii Plastycznej

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.drszczyt.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 654 90 60

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie