Kategorie: / Budownictwo / Przemysł i produkcja / Usługi

DRABEST Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DRABEST
5 / 5 2022-08-30

Jestem radosny, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze naprawdę uczciwego biznesmena. Dużym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak moderacji komentarzy. Opinie są szybko zamieszczone na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-21

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, świadczonych usług czy sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Choć zgadzam się, że o gustach się nie dyskutuje, to jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma prawie same negatywne opinie, kontynuuję poszukiwania, ponieważ niemożliwe jest, żeby wszyscy się mylili.

5 / 5 2021-07-30

Wiadomo, że biznesmeni oraz politycy często dają wiele obietnic. Ale w rzeczywistości nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, jak to jest przedstawiane w reklamach. Z tego powodu sądzę, że pojawienie się stron internetowych poświęconych temu jest świetnym rozwiązaniem. Nowoczesne firmy, które skupiają się na potrzebach konsumentów, mogą zareklamować swoje produkty/usługi oraz poprawić ich jakość. Natomiast osoby nieuczciwe tracą wiarygodność i klientów. To naprawdę wspaniały krok!

5 / 5 2021-06-15

Rozumiemy, że osoby sprzedające oraz nasze władze lubią składać liczne obietnice. Niestety, w rzeczywistości wyniki bywają różne i zazwyczaj nie tak pozytywne, jak sugerują reklamy. Dlatego uważam, że powstanie portali internetowych, które są godne zaufania i skupiają się na potrzebach klientów, jest korzystne. Dzięki nim uczciwe firmy mogą zdobyć pozytywną opinię i otrzymać informacje zwrotne od klientów, natomiast mniej rzetelni przedsiębiorcy tracą swoją reputację u klientów. Taki system powinien być właściwy!

5 / 5 2021-02-15

Dobra drabina to podstawa w pracy

Rzetelne opinie o DRABEST

DRABEST

Siedziba
Morawica

WWW
https://drabest.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 (12) 280 54 94

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie