Kategorie: / Dom

Dreams Design Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dreams Design
5 / 5 2022-09-09

Jest oczywiste, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, lubią obiecywać dużo. Ale w rzeczywistości może być inaczej niż w reklamach. Z tego powodu uważam, że dobrze, że powstają portale internetowe, które pomagają klientom w wyborze rzetelnych i dbających o ich potrzeby firm. Dzięki temu uczciwi sprzedawcy mogą zareklamować swoje produkty i usługi oraz podnieść ich jakość, a nieuczciwi tracą wiarygodność i klientów. To właśnie powinno być normalne.

5 / 5 2022-08-30

W mojej opinii każda osoba powinna mieć możliwość wyrażania swojego zdania na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miała faktyczny kontakt. Jestem również przekonany, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś ma głównie negatywne opinie, to nie dokonuję zakupu, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2022-05-13

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno dużych brandach, jak i lokalnych sklepikach z mojego miasta. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w jakimś nieznajomym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem szczęśliwa, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-12-21

Oceniam i wyrażam swoje zdanie dopiero wtedy, gdy mam pewność, że nie będzie ono zmienione lub usunięte przez moderatora serwisu. Tutaj moje komentarze są publikowane prawie od razu po wysłaniu, bez względu na ich treść lub na to, czy odnoszą się do małej firmy czy dużej firmy. To pokazuje, że nie boicie się krytyki i za to was szanuję.

5 / 5 2020-05-21

Wszystkim bardzo polecam

Rzetelne opinie o Dreams Design

Dreams Design

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dreamsdesign.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 881 255 100

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie