Kategorie:

Dresi.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dresi.pl
5 / 5 2022-04-23

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-01-30

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-05-07

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie cieszącą się świetną renomą firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-04-04

Nie tylko piszę tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu już z 4 razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z niewiarygodnym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Dresi.pl

Dresi.pl

Siedziba
-

WWW
dresi.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie