Kategorie: / Odzież i Obuwie

Dressmission.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dressmission.com
5 / 5 2021-12-05

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już wiele razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-11-22

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście sprawdzoną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-06-23

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2020-12-18

Każdy zdaje sobie sprawę, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedający tracą renomę i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Dressmission.com

Dressmission.com

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://dressmission.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie