Kategorie: / Dom i ogród

Drew-Mark Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drew-Mark
5 / 5 2022-02-23

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-07-19

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywistym jest, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-04-25

Miło, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie jakościowego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego portalu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-20

Zanim kliknę „kup teraz”, każdorazowo zaglądam na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sklepu internetowego i zamawianego produktu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Drew-Mark

Drew-Mark

Siedziba
Hanulin

WWW
http://drew-mark.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie