Kategorie: / Pozostałe

DREWEKS Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DREWEKS
5 / 5 2022-09-21

W ostatnich latach zauważyłem, że komentarze klientów dotyczące marek, ich produktów lub usług przeczytywałem tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak muszę przeczytać je także tutaj. Często te komentarze są dość ogólne, więc nie dowiadujemy się wiele o samym produkcie. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie zmieniają tych wypowiedzi.

5 / 5 2022-04-08

Na tej stronie można znaleźć opinie o popularnych producentach oraz małych sklepach z mojej okolicy. Przed zakupem czegoś z nieznanej mię sklepu, zawsze sprawdzam swoje miejsce w tym portalu i zawsze byłam zadowolona. Cieszę się, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2022-03-16

Oprócz składania opinii o sprzedawcach i ich ofertach, spędzam tu również dużo czasu na czytaniu opinii innych. Dzięki tej stronie udało mi się kilka razy uniknąć podpisywania umowy z nieodpowiedzialnymi sprzedawcami, którzy nie szanują klientów. Zamiast tego, znalazłem rzeczywiście godną zaufania firmę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że takie strony istnieją.

5 / 5 2021-12-23

Niedawno zacząłem się interesować opinią klientów na temat marek i ich produktów. Wyłącznie wcześniej przeglądałem komentarze na stronach Google i w mediach społecznościowych, ale teraz koniecznie zaglądam także tutaj. Czasami te opinie są mało merytoryczne i bardziej emocjonalne, więc trudno jest wywnioskować coś konkretnego o samym produkcie. Ale przynajmniej mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-01-12

O jakość sprzedawanych rzeczy nie ma się co martwić, jest ok

Rzetelne opinie o DREWEKS

DREWEKS

Siedziba
Białka

WWW
https://dreweks.eu/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 530 170 542

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie