Kategorie: / Budownictwo

DrewHome Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DrewHome
5 / 5 2021-07-12

Polecam firmę Drewhome każdemu, kto poszukuje szybkiego, profesjonalnego i komfortowego domu. Dzięki ich zaangażowaniu, udało nam się wprowadzić do gotowego domu zaledwie po trzech miesiącach od momentu rozpoczęcia budowy. Wszystkie prace zostały przeprowadzone bardzo dokładnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Trudno dziś znaleźć na rynku tak solidną firmę. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi Drewhome, a zwłaszcza P. Wojtkowi.

5 / 5 2019-02-24

Gorąco rekomendujemy firmę DrewHome! Praca z tą firmą podczas realizacji naszej inwestycji była na najwyższym poziomie. Komunikacja z właścicielami - Panem Robertem, Wojciechem i biurem - była bardzo dobra. Od samego początku otrzymaliśmy profesjonalną obsługę klienta oraz pomoc i poradę w wielu kwestiach, które nas nurtowały. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy każdej z ekip, zwłaszcza z tych, które zajmowały się konstrukcją, pokryciem dachu, wykończeniem i elektryką. W pełni polecamy DrewHome!

5 / 5 2019-02-17

Firma Drewhome była dla nas doskonałym partnerem w budowie naszego domu z szkieletu. Bardzo polecamy ją każdemu, kto szuka solidnych wykonawców. Praca przebiegła sprawnie i z tempo, a zespół Drewhome okazał się bardzo profesjonalny i zaangażowany. Wszelkie problemy zostały szybko rozwiązane, a zmiany w projekcie wprowadzone bez zbędnych opóźnień. Byliśmy zadowoleni ze świetnej komunikacji i dogadywania się z ekipą.

5 / 5 2019-01-01

Firma wybudowała dla mnie drewnianą konstrukcję. Przybyli punktualnie zgodnie z harmonogramem, a praca została wykonana dokładnie w wyznaczonym czasie. Wszelkie zmiany i modyfikacje, które pojawiały się na drodze projektu, zostały wprowadzone bez żadnych trudności - włącznie z poprawkami dotyczącymi konstrukcji dachu. Zatrudniony personel był nie tylko biegły w wykonywaniu swojej pracy, ale także doradzał i sugerował dodatkowe wzmocnienia, które ich zdaniem były konieczne. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy i życzyłbym sobie, aby wszystkie firmy, z którymi pracuję, były tak profesjonalne i rzetelne. Gorąco polecam ich usługi.

0 / 5 2018-11-07

Działalność DrewHome zaowocowała dla nas wytwarzaniem domu w stanie deweloperskim. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że udało nam się uzyskać dom zgodny z naszymi wymaganiami. Szczególnie chcemy podziękować Panu Łukaszowi i jego grupie ciesielskiej za radzenie sobie z pytaniami, a także za profesjonalizm i punktualność. Pan Robert Drozd zapewniał spokój w czasie spotkań i rozmów telefonicznych, a także dopomagał w zakresie technicznym podczas budowy. Pan Wojciech Zapalski doradzał w wyborze właściwych materiałów budowlanych, a szczególnie w kwestii zdecydowania się na klimatyzację. Szczególnie ciepło pragniemy podziękować Pani Kasi Domaradzkiej za pełną obsługę logistyczną inwestycji, jej zrozumienie i pełną cierpliwość.

5 / 5 2018-09-05

Z radością polecam firmę DREWHME, której poziom profesjonalizmu jest bardzo wysoki. Od momentu pierwszego spotkania z Panem Robertem, współwłaścicielem firmy, byłem pewien, że firma jest bardzo kompetentna. Otrzymałem rzeczowe porady na temat przygotowań do budowy oraz rozwiązań technicznych. Prace były realizowane punktualnie przez zaangażowaną ekipę, z miłą atmosferą, życzliwością i uczciwością. Cieszę się z bardzo dobrego kontaktu przez 7 dni w tygodniu, a także z szybkiej reakcji na sugestie lub uwagi, które zawsze pojawiają się w takich projektach. Ważne było dla mnie, że miałem pełne zaufanie do ekipy na budowie, nawet gdy nie mogłem być obecny.

5 / 5 2018-08-17

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszej współpracy z DrewHome. Nasz dom został zbudowany w bardzo krótkim czasie. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo dokładnie. W skrócie, gorąco polecamy tę firmę!

5 / 5 2018-08-17

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z naszej współpracy z firmą DrewHome. Nasz dom został zbudowany w niebywałym tempie, a wszystko zostało zrobione z niezwykłą precyzją i dbałością. W skrócie, polecamy ich z całego serca!

5 / 5 2018-07-16

DrewHome była wspaniałym partnerem w realizacji naszego projektu budowlanego. Współpracowaliśmy z naszym osobistym architektem, który ma doświadczenie w pracy na budowach w Stanach Zjednoczonych. DrewHome sprawiło, że załatwienie formalności i komunikacja z nimi były łatwe. Nie narzucali nam swojego zdania nawet wtedy, gdy mieliśmy różne poglądy. Przed rozpoczęciem budowy, nasz architekt potwierdził, że DrewHome działa dobrze. Pracownicy firmy byli ochotni spotykać się z nami na budowie i pokazywać postępy. Mieszkamy w naszym domu od 1,5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo pewnych problemów podczas budowy, mogliśmy liczyć na pełne wsparcie z ich strony. Ekipa DH pracowała w trudnych warunkach, gdyż nasz teren był na wzgórzu i był narażony na mocne wiatry, jednak postawili solidną konstrukcję bardzo szybko. Ekipa Dareka zajmująca się wykończeniami okazała się profesjonalna i natychmiastowo poprawiała wszelkie problemy. DrewHome ma otwarte podejście i jest gotowa do dyskusji. Polecamy ich z całego serca, a ich wyceny były korzystne dla nas. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało je zadaj.

5 / 5 2018-05-08

W październiku 2016 roku skontaktowałem się po raz pierwszy z firmą Drew Home, aby uzyskać koszt budowy mojego domu. Cena była porównywalna z ofertami innych firm z regionu Małopolski. Podobało mi się podejście firmy do klienta. W lipcu 2018 roku Drew Home rozpoczęła budowę konstrukcji na wcześniej wykonanej płycie fundamentowej, a prace postępowały bardzo szybko. Po trzech tygodniach inna ekipa kontynuowała proces budowlany, ale niestety, prace zwolniły z powodu okoliczności losowych. Ostatecznie stan deweloperski został osiągnięty na koniec grudnia 2018. Wykonanie i użyte materiały były wysokiej jakości. Podczas współpracy z Drew Home zawsze mogłem liczyć na porady i dyskusje na temat moich wątpliwości. Współpraca z właścicielami, pracownikami biura oraz ekipą budowlaną była przyjemna. Uwagi, które zgłaszałem ja i mój kierownik budowy, były uwzględniane, a drobne usterki usuwane. Kierownik budowy oceniał pracę jako dobrze wykonaną. Choć jeszcze nie mieszkam w domu, jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z Drew Home i polecam tę firmę każdemu, kto chce zbudować dom w technologii szkieletowej oraz uniknąć niepotrzebnego stresu.

5 / 5 2018-04-02

Zleciłem budowę domu z wykorzystaniem techniki szkieletowej firmie DrewHome i jestem bardzo zadowolony. Firma ta cechuje się wysokim poziomem wykonania prac oraz fachowym doradztwem i najlepszymi rozwiązaniami. Mieszkam 400 km od miejsca, w którym budowa została rozpoczęta i moja wiedza z zakresu budownictwa była ograniczona, ale właściciele firmy pomogli mi od samego początku. Na bieżąco byłem informowany o postępach prac, również za pomocą dokumentacji fotograficznej. Jakość wykonania jest perfekcyjna, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam firmę DrewHome z pełnym zaufaniem, nie zawiodłem się na panach Robertcie i Wojciechu. Bartek O.

5 / 5 2018-02-28

Moim zdaniem firma DrewHome, która zajmuje się budową domów szkieletowych, jest najlepsza na polskim rynku. Zarówno szefowie, jak i pracownicy biurowi są bardzo pomocni i łatwo nawiązują kontakt z klientami, pomagając im w załatwieniu planów i pozwoleń budowlanych, a także mogą polecić ekspertów do spraw finansowych. Budowy są przeprowadzane z dbałością o terminowość i najwyższą jakość, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Polecam tę firmę, ponieważ inne firmy bywają często nierzetelne i niejasno przedstawiają swoje oferty. Domy szkieletowe, które DrewHome buduje, są moim zdaniem najbardziej ekologiczne i ekonomiczne, a także bardzo ciepłe i szybko budowane w czasie zaledwie 3 miesięcy. Polecam firmę DrewHome swoim znajomym i wszystkim, którzy budują dom w tym stylu. Nigdy nie zamieniłbym takiego domu na murowany i jeszcze raz gorąco polecam firmę Adamowi Czyżowi. Pozdrawiam właścicieli firmy - Pana Wojtka i Pana Roberta.

5 / 5 2018-02-18

Z całego serca polecam firmę DREWHOME, z którą miałem przyjemność budować własny dom. Jestem bardzo zadowolony zarówno z naszej współpracy, jakości wykonanych prac, jak i profesjonalnego doradztwa Pana Roberta. Ekipy, które zajmowały się pracami u mnie były fantastyczne – chłopaki, Łukasz z ekipy ciesielskiej i Marcin z ekipy wykończeniowej, zasługują na wyrazy uznania za wykonaną doskonałą robotę. W pełni rekomenduję tę firmę – 100% POLECAM!

5 / 5 2018-01-28

Z radością polecam firmę DrewHome jako wykonawcę domów w technologii szkieletowej. W trakcie przygotowań i budowy firma wykazała pełne zrozumienie oraz duże umiejętności. W szczególności chciałem wyrazić uznienie dla ekipy ciesielskiej Pana Łukasza, którzy w niesamowicie krótkim czasie postawili konstrukcję budynku z precyzją i dokładnością. Wszystkie kolejne ekipy również zachowywały się bardzo profesjonalnie. Pan Robert był systematycznie obecny i kontrolował postępy prac, a Biuro bardzo szybko reagowało na nasze przemyślenia i sugestie. Chociaż dopiero zaczynamy wprowadzać się do domu, można już powiedzieć, że wybór DrewHome jako naszego wykonawcy był bardzo dobry. Liczymy na to, że będziemy tak samo zadowoleni za kilka lat :) Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom oraz Właścicielom za świetną współpracę. TM

5 / 5 2017-12-24

Rekomendujemy firmę "Drewhome", która była z nami na każdym kroku podczas budowy naszego domu. Mieliśmy świetny kontakt z Panem Robertem, a nasz dom powstał w bardzo krótkim czasie, dzięki Super Majstrom Łukaszowi i jego pracownikom Kuba, Kazek oraz Piotrek, którzy zawsze byli profesjonalni i gotowi do pomocy. Praca chłopaków była bardzo dokładna i szybka. Nie spodziewaliśmy się, że konstrukcja domu powstanie w tak krótkim czasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i teraz czas zacząć pracę wewnątrz budynku. Dziękujemy firmie DrewHome za ich wspaniałą pracę. Pozdrawiamy Sandra i Karol z Nysy.

5 / 5 2017-12-17

Chciałam podzielić się naszym zadowoleniem ze współpracy z firmą Drewhome, ponieważ Panowie Wojtek i Robert podchodzili do kolejnych etapów budowy naszego domu z ogromnym profesjonalizmem. Każdy etap był dokładnie omówiony, a w razie pojawienia się nieoczekiwanych zmian natychmiast byliśmy o nich informowani. Ekipa budowlana pod przewodnictwem Pana Adama stawiła czoła zadaniom z niesamowitą precyzją i punktualnością. Wykończenie zostało wykonane z ekipą Pana Przemka, co było czystą przyjemnością. Wszelkie uwagi i pomysły były realizowane, zgodnie z prawem budowlanym. Przedstawicielki biura, Panie Alicja i Katarzyna, były zawsze miłe i serdeczne, pomimo naszych częstych zmian. Sama firma Drewhome pod namiarowała architekta, który cierpliwie dokonywał zmian bez dodatkowych opłat. Polecono również stolarza, który wykonał nam przecudne schody. Pan Wojtek jest ekspertem w poszukiwaniu tańszych rozwiązań, co zaowocowało oszczędnościami w naszym projekcie. Natomiast Pan Robert dobrze dopasował materiały budowlane do naszych potrzeb, dzięki czemu osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Nasz dom w pełni spełnia nasze wymagania i kosztował mnie niższe niż typowy dom z cegły lub keramzytu. Przy próbach szczelności jesteśmy przekonani, że warto było postawić na jakość, co przełoży się na oszczędność związana z energooszczędnością. Gorąco polecam firmę Drewhome jako solidnego partnera, który oszczędzi czas i pieniądze w przyszłości.

5 / 5 2017-07-10

Firma Drewhome posiada doskonałe umiejętności w dziedzinie budownictwa szkieletowego. Nasz budynek został zbudowany w ciągu zaledwie czterech miesięcy, a jego jakość konstrukcji oraz wykończenia jest niesamowicie imponująca. Zarówno my, jako inwestorzy, jak i kierownik budowy oraz wykonawcy, szczególnie doceniamy wysoką jakość i doskonałą pracę ekipy Drewhome. Praca była szybka i bardzo solidna, co nie spowodowało żadnych opóźnień, a kontakt z firmą był zawsze błyskawiczny i kompetentny. Wszystkie problemy zostały rozwiązane bez zbędnych negocjacji, a przyjazna atmosfera na budowie sprawiła, że każda wizyta była miłym doświadczeniem. Dzięki firmie Drewhome nie musieliśmy przejmować się stresem związanym z budową, dlatego z czystym sercem polecamy tę firmę. Nasz dom jest teraz bardzo solidny i perfekcyjnie wykonany.

5 / 5 2017-04-19

Z czystym sumieniem polecam firmę DrewHome! Wybudowali nasz dom szybko i sprawnie, przede wszystkim solidnie, a nie był to prosty projekt. Dziękujemy :)

Rzetelne opinie o DrewHome

DrewHome

Siedziba
Żywiec

WWW
http://drewhome.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie