Kategorie: / Pozostałe / Usługi

Drewniane Klimaty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drewniane Klimaty
5 / 5 2022-05-04

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-04-11

mebelki

Podobają mi się meble robione na zamówienie. Są dokładnie takie, jakie ktoś sobie życzy.

5 / 5 2022-03-05

Oczywistym jest, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-12-05

Miło, że mam szansę pomóc innym ludziom w wyborze jakościowego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-05-22

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywiście, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Drewniane Klimaty

Drewniane Klimaty

Siedziba
Trąbki Wielkie

WWW
https://drewnianeklimaty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
+48 508-288-032

Infolinia
-

Logowanie