Kategorie: / Dom i ogród / Transport i logistyka

drewno-kominek.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o drewno-kominek.pl
5 / 5 2022-05-22

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-04-02

Publikowane są tutaj opinie zarówno o globalnych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-12-17

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-10-13

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o drewno-kominek.pl

drewno-kominek.pl

Siedziba
Stare Babice

WWW
http://drewno-kominek.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie