Kategorie: / Budownictwo / Pozostałe

DREWNO-MARKET.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DREWNO-MARKET.pl
5 / 5 2022-05-23

Poza recenzjami firm i marek, często analizuję je tu. To miejsce pomogło mi już kilka razy uniknąć współpracy z dostawcą o antykonsumenckich praktykach. Zamiast tego, wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że takie miejsce istnieje.

5 / 5 2022-01-21

Kiedy wystawiam oceny oraz analizy, to robię to tylko wtedy, gdy jestem pewien, że żaden administrator strony nie zdecyduje się ich zmodyfikować lub ukryć. Na tej stronie, wszelkie moje opinie są natychmiastowo publikowane, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych lub dużych marek. Wyraźnie nie dajecie się zastraszyć, co bardzo Was cenię.

5 / 5 2022-01-04

Nie tylko udzielam tutaj opinii o sklepach i usługodawcach, ale również często je czytam. Dzięki temu portalowi udało mi się już kilkanaście razy uniknąć kontaktu z nieuczciwymi przedsiębiorcami, którzy są przeciwni konsumpcji. Zamiast tego, odkryłem markę, której mogę zaufać i jestem jej lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2021-07-16

Tylko wtedy przeglądam i umieszczam opinie, gdy jestem całkowicie pewien, że nie zostaną one usuwane lub zmienione przez właściciela strony internetowej. Na tej stronie wszystkie moje komentarze są widoczne od razu po dodaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej rodzimej firmy czy dużej korporacji. Wydaje się, że nie boicie się konfrontacji, co bardzo Was cenię.

5 / 5 2020-01-13

najwyższa jakość produktów

Rzetelne opinie o DREWNO-MARKET.pl

DREWNO-MARKET.pl

Siedziba
Sosnowiec

WWW
https://drewno-market.pl

Email
[email protected]

Telefon
503-117-851

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie