Kategorie: / Pozostałe

DREWNO Z DUSZĄ SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DREWNO Z DUSZĄ SP. Z O.O.
5 / 5 2022-10-30

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem przez ostatnie lata tylko w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-08-27

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już trzy razy uniknąłem nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę rzetelną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.

5 / 5 2022-08-23

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-04-24

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już z 10 razy uniknąłem współpracy z niewiarygodnym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.

Rzetelne opinie o DREWNO Z DUSZĄ SP. Z O.O.

DREWNO Z DUSZĄ SP. Z O.O.

Siedziba
Lublin

WWW
https://drewnozdusza.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 663 633 973

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie