Kategorie: / Usługi

DREXIA TOMASZ WOJTASIK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DREXIA TOMASZ WOJTASIK
5 / 5 2022-07-20

Nie tylko udzielam tutaj swoich opinii na temat sprzedawców i ich produktów. Zdecydowanie częściej czytam recenzje innych użytkowników. Dzięki tej stronie unikłem już kilka razy zawarcia umowy z przedsiębiorcami, którzy nie szanują klientów. Zamiast tego, odkryłem rzeczywiście godną zaufania markę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Naprawdę dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-11-30

Czy wypowiadam swoją opinię i piszę recenzje jedynie wtedy, gdy jestem pewna, że nie zostaną one usuwane lub zmienione przez właściciela strony. Tutaj wszystkie moje recenzje są publikowane od razu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej lub dużej firmy. To świadczy o waszej odwadze i to szanuję.

5 / 5 2021-11-09

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w dokonywaniu właściwych wyborów, zamawianiu spersonalizowanych usług i wybieraniu rzetelnych przedsiębiorców. Dużym plusem tego miejsca jest brak moderacji komentarzy, jak ja to widzę. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i nie jest modyfikowana przez zarządzających.

5 / 5 2021-01-09

Do tej pory przeglądałem opinie użytkowników o firmach i ich portfolio tylko na stronach Google i na profilach Facebook. Teraz jednak sprawdzam je również tutaj. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie czy usłudze. Jednak mamy pewność, że właściciele tego serwisu nie ukrywają żadnych treści.

Rzetelne opinie o DREXIA TOMASZ WOJTASIK

DREXIA TOMASZ WOJTASIK

Siedziba
Łódź

WWW
http://drexia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie