Kategorie: / Usługi

DREXIA TOMASZ WOJTASIK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DREXIA TOMASZ WOJTASIK
5 / 5 2022-07-20

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-11-30

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-11-09

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-01-09

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem dotąd tylko w wizytówce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o DREXIA TOMASZ WOJTASIK

DREXIA TOMASZ WOJTASIK

Siedziba
Łódź

WWW
http://drexia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie