Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Drhair.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drhair.pl
5 / 5 2022-06-01

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-12-18

Publikowane są tutaj opinie zarówno o największych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojego miasta. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-03-09

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym osobom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-23

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem do niedawna tylko w wizytówce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Drhair.pl

Drhair.pl

Siedziba
Sosnowiec

WWW
http://drhair.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie