Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród

Drillo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drillo
5 / 5 2022-09-13

Bardzo mnie uszczęśliwia, że mogę pomagać innym ludziom w wybraniu odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dopasowanej indywidualnie do ich potrzeb oraz znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Najważniejszym atutem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak ingerencji w oceny. Opinie są natychmiastowo publikowane na serwisie i osoby zarządzające nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-03

Na tej stronie można znaleźć opinie o popularnych markach w całej Polsce, jak również o lokalnych firmach z mojej okolicy. Zazwyczaj sprawdzam tutaj przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i zawsze było to wiarygodne. Jest wspaniale, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2022-06-12

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub ukryte przez administratora platformy. Na tej stronie internetowej wszystkie moje oceny pojawiają się prawie natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy wielkiego monopolisty. Widać, że nie boisz się tego. I to naprawdę szanuję.

5 / 5 2022-04-02

narzędzia

Sklep z narzędziami od amatorów po fachowców!

5 / 5 2021-09-30

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", najpierw sprawdzam opinie innych klientów na temat wybranego sklepu internetowego i produktu. Robię to regularnie od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Gorąco polecam ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na problemy związane z wymianami, zwrotami, reklamacjami lub rozmowami ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Drillo

Drillo

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://drillo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 17 711 04 40

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie