Kategorie: / Żywność i gastronomia

Drink Maker Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drink Maker
5 / 5 2022-06-20

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-12-15

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-08-03

Cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym ludziom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-07-22

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Tutaj wszelkie moje wypowiedzi widać niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o Drink Maker

Drink Maker

Siedziba
Wola Krzysztoporska

WWW
https://drinkmaker.pl/

Email
[email protected]

Telefon
515-197-500

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie