Kategorie: / Żywność i gastronomia

Drink Maker Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drink Maker
5 / 5 2022-06-20

Nie tylko oceniam firmy tutaj. Częściej po prostu czytam opinie. Dzięki tej stronie już kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niegodziwym przedsiębiorcą. Zamiast tego, wybrałem firmę cieszącą się doskonałą opinią, której lojalnym klientem jestem do dziś. Jestem bardzo zadowolony, że was mam.

5 / 5 2021-12-15

Do tej pory czytałem opinie klientów o różnych markach i ich ofercie głównie na Google i profilach na Facebooku. Teraz jednak również koniecznie sprawdzam je tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne i niekoniecznie mówią wiele o produkcie samym w sobie. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy tego serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2021-08-03

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym osobom w znalezieniu towaru, usługi lub rzetelnego sprzedawcy, który spełni ich oczekiwania. Największym plusem tego serwisu, moim zdaniem, jest brak moderowania komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-22

Analizuję i wydaję swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną zmienione lub ukryte przez administratora strony internetowej. Tutaj wszyscy mogą szybko zobaczyć moje komentarze, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małych firm czy dużych importerów. Widzę, że nie boją się krytyki, więc szanuję to miejsce.

Rzetelne opinie o Drink Maker

Drink Maker

Siedziba
Wola Krzysztoporska

WWW
https://drinkmaker.pl/

Email
[email protected]

Telefon
515-197-500

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie