Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Drogeriaeldena.home.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drogeriaeldena.home.pl
5 / 5 2022-08-17

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-10-03

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-14

Doskonale wiemy, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie tworzone są takie strony. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-05

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już wiele razy uniknąłem zawarcia kontraktu z nieuczciwym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę wartościową markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Drogeriaeldena.home.pl

Drogeriaeldena.home.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.drogeriaeldena.home.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 510 792 018

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie