Kategorie:

Drogeriaflora.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drogeriaflora.pl
5 / 5 2022-02-23

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-07-10

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-04-03

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już wiele razy uniknąłem związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę uczciwą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2020-12-22

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Drogeriaflora.pl

Drogeriaflora.pl

Siedziba
-

WWW
http://drogeriaflora.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie