Kategorie: / Dla Dzieci / Pozostałe / Hobby

Dronehero.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dronehero.pl
5 / 5 2022-09-26

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie wiarygodną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-07-29

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-21

Chyba każdy wie, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie tworzone są takie portale. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-01-11

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Dronehero.pl

Dronehero.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://dronehero.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie