Kategorie: / Pozostałe

Droptrend.com Opinie Klientów

średnia ocen: 2.63
opinie o Droptrend.com
5 / 5 2019-02-15

Polecam, super sklep, niskie ceny, profesjonalna obsluga

0 / 5 2019-02-11

W sklepie nie wykonują napraw objętych gwarancją. Po skierowaniu reklamacji i otrzymaniu potwierdzenia, nie otrzymuje się ani nowego, ani starego produktu, ani też nie zwraca się pieniędzy. Nie ma możliwości odzyskania należności, ponieważ żadne z podanych numerów telefonów nie odpowiada.

3 / 5 2019-01-11

Szybko zapłaciłam za telefon, który kupiłam online, używając PayPala. Zamówiłam go po uprzednim upewnieniu się, że zostanie mi dostarczony w ciągu dwóch dni, jako prezent dla kogoś. Niestety, mimo wielu wiadomości SMS-owych, maili i telefonów, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od sprzedawcy w sprawie wysyłki. Czuję się zbywana i ignorowana. To skandaliczne zachowanie ze strony sprzedającego, a także brak rzetelności w obsłudze i ukrywanie prawdy! Nie polecam tego sklepu ani tego sprzedawcy. Kupuję wiele rzeczy online, ale takiego podejścia do klienta jeszcze nie spotkałam.

0 / 5 2019-01-08

Nie warto tam kupować. We wrześniu 2012 zamówiłem telefon NOKIA E52, który po 1,5 miesiąca okazał się zepsuty. Po odesłaniu, po upływie 2 tygodni, otrzymałem wiadomość, że został wymieniony na nowy w listopadzie 2012. Jednak dopiero 5 stycznia 2013 roku otrzymałem nowy telefon, który również był uszkodzony. W reklamacji zdecydowałem się poprosić o zwrot pieniędzy zamiast nowego telefonu. Jednak dzisiaj dowiedziałem się, że po raz trzeci został wysłany, pomimo mojej decyzji. Sprawa będzie kontynuowana.

0 / 5 2018-10-22

Drodzy Państwo, nabyłem w tej placówce telefon, który ostatecznie okazał się być podróbką, zniszczonym i przede wszystkim używanym. Wybierajcie się jak najdalej od tego sklepu, gdyż istnieje wiele innych godnych zaufania i uczciwych firm.

0 / 5 2018-10-22

Drodzy Klienci, chciałbym poinformować, że zakupiłem w tym konkretnym sklepie telefon, który okazał się być podróbką, posiadał uszkodzenia i przede wszystkim był używany. Gorąco zalecam unikać tego sklepu i poszukiwać innych, wiarygodnych oraz uczciwych firm, które lepiej spełnią oczekiwania.

1 / 5 2018-10-21

To podejście do klienta jest bardzo nieuczciwe! Kupiłem telefon Samsung Solid, który dostałem dopiero po dwóch miesiącach. Niestety, telefon nie wytrzymał takiej obsługi i otrzymałem uszkodzoną sztukę po testach, którą odesłałem z powrotem po zrobieniu zdjęć. Jednak to, co jest jeszcze gorsze, to że od dwóch miesięcy staram się odzyskać swoje pieniądze, ale na razie bezskutecznie. Muszę teraz wziąć pod uwagę, że będę musiał skorzystać z drogi sądowej. Jeśli nie chcesz marnować czasu na oszustów, nie kupuj u nich. Trzeba także zwrócić uwagę, że firma nie jest zarejestrowana pod adresem w Polsce, co może być celowym działaniem, aby ukryć się przed odpowiedzialnością.

1 / 5 2018-09-14

Radzę unikać robienia zakupów w tym konkretnym sklepie! Musiałam czekać ponad dwie długie miesiące na przesyłkę, co doprowadziło do zaangażowania Policji. Nikt nie poinformował mnie wcześniej, że telefony są sprowadzane z Tajwanu i dostarczane dopiero wtedy, gdy sklep ma większą ilość zamówień. To naprawdę frustrujące i niepowiedziane wprost!

1 / 5 2018-09-14

Nadmienię tylko, że na przyszłość lepiej unikać zakupów w tym konkretnym sklepie. Miało miejsce niesamowite opóźnienie i musiałam czekać na moją przesyłkę ponad 2 miesiące! Dopiero w momencie gdy zdecydowali się wysyłać większą ilość zamówień, dowiedziałam się, że telefony pochodzą z Tajwanu. Sprawę nawet trzeba było zgłosić Policji. Słowem nie da się opisać mojego rozczarowania!

0 / 5 2018-09-04

Nie polecam kupowania tutaj! Kupiłam nowy aparat telefoniczny, ale okazał się uszkodzony zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Bateria była już w środku telefonu, co sugeruje, że ktoś już go używał. Nie mogłam dokonać zwrotu, ponieważ adres zwrotny nie został wygenerowany. Kontakt z obsługą klienta był niezadowalający, wszelkie moje próby wymiany towaru były ignorowane. Ostatecznie udało mi się zdobyć adres zwrotny i wysłałam produkt wraz z opisem reklamacji i zdjęciami. Jednak firma odmówiła odebrania paczki, a ja musiałam pokryć koszty przesyłki w obie strony - koszt wyniósł ponad 30 złotych.

2 / 5 2018-06-16

Odradzam zakupy w tym sklepie. Kupiłem czarny telefon Sony Ericsson Xperia X10 Mini dla mojej dziewczyny w marcu, dokładnie 3-go. Niestety, otrzymałem go dopiero 8 maja. Przy zamówieniu sprawdziłem status przesyłki, który miał być na magazynie, lecz okazało się, że znajduje się on w Chinach. Na szczęście, dostałem telefon w końcu, choć nie otrzymałem ani gwarancji, ani paragonu. Kontakt z obsługą sklepu jest kiepski - nie odpowiadają na telefony i SMS-y. Nie polecam nikomu tego sklepu.

5 / 5 2018-06-04

Kupiłem telefon HTC 8S Windows i jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Mimo że musiałem długo czekać na przesyłkę z Singapuru, w końcu dostałem nowy i pachnący telefon. Często ludzie narzekają na długi czas oczekiwania, ale wystarczy przeczytać dokładnie regulamin, aby wiedzieć, czego można się spodziewać. Osobiście byłem cierpliwy i ostatecznie moje oczekiwania spełniły się - przesyłka dotarła dokładnie w określonym czasie. Zdecydowanie polecam tę transakcję i chciałbym podziękować za udaną transakcję, z numerem zamówienia 83587.

1 / 5 2018-05-31

Odradzam korzystanie z tego sklepu! Zamówiłam tam telefon, który miał być nowy, jednak otrzymałam zużyty, z porysowanym i pękniętym ekranem oraz z zużytą baterią. Na ekranie była zainstalowana stara folia, a ładowarka i kable były podróbkami. Paczka z zamówieniem przyszła po 1,5 miesiąca czekania i była pognieciona, w złym stanie. Zgłosiłam ten problem zaraz po otrzymaniu przesyłki, ale sprzedawca odpisał, że jest zajęty i konsumuje lunch. Gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, okazało się, że muszę zapłacić 10% jego wartości, czego nie było w regulaminie. W końcu udało mi się załatwić sprawę, ale otrzymałam zniszczony telefon. Chciałam go zwrócić, ale sklep wymaga ode mnie zdjęć, a potem twierdzi, że rysy to nic poważnego. Sklep kazał mi również ponieść koszty przesyłki zwrotnej, co jest dla mnie nie do zaakceptowania, ponieważ już zapłaciłam za dostawę. Nie mogę teraz skontaktować się ze sklepem, a telefon jest w złym stanie. Żądam zwrotu pieniędzy!

3 / 5 2018-05-21

Cześć wszystkim Polakom i Europejczykom! Ten sklep to kompletna kpina. Pieniądze zostały zaksięgowane na początku maja i od tego czasu panuje totalna cisza. Nie dostaliśmy żadnej paczki, tylko obietnice. Teraz dowiedzieliśmy się, że paczka została wysłana, ale nikt nie wspomniał, że idzie pieszo. Zamówiłem nawigację Android do Mercedesa, ale nie polecam spoglądania na ich strony internetowe.

1 / 5 2018-05-08

Nie polecam zakupów w tej konkretniej placówce! Nie ma żadnego kontaktu z obsługą. Wysłałem telefon Sony Ericsson w celu reklamacji we wrześniu 2013 roku. Otrzymałem wiadomość w grudniu 2013 roku, że reklamacja została uwzględniona i zostanie wysłany nowy telefon. Teraz mamy 26 maja 2014 roku, a nadal nie otrzymałem telefonu. Nie mogę skontaktować się telefonicznie ze sprzedawcą, a na moje maile nie otrzymuję odpowiedzi. To jest totalna żenada związana z tym sklepem.

3 / 5 2018-04-13

Sklep ten jest kompletnym żartem. Po dwóch miesiącach telefon przyszedł zepsuty, a po odesłaniu go do serwisu, nadal był zepsuty. Minęły już trzy miesiące, a wciąż nie mam ani telefonu, ani zwrotu pieniędzy! Bardzo odradzam!

2018-01-15

Świetny sklep, mają konkurencyjne ceny, na towar czekałam dwa tygodnie, miły i kompetentny Pan z obsługi.

2017-12-30

Telefon wyslali nie sprawdny, po rozpatrzeniu reklamacji pozytywnie przez 2 miesiace nie oddali jeszcze pieniedzy.

5 / 5 2017-12-23

Polecam ten sklep, naprawde fajne produkty w niskich cenach

1 / 5 2017-11-20

Wydaję najbardziej negatywną opinię, jak tylko mogę, i ostrzegam przed dokonywaniem zakupów w tym nieszczerym sklepie - naprawy gwarancyjne w ogóle nie są realizowane, mimo że wadliwy sprzęt został odesłany do sklepu. Nie otrzymałem jeszcze z powrotem sprzętu i całkowicie unikają kontaktu ze mną. Ta sprawa jest tylko nadająca się do skierowania do Rzecznika Praw Konsumenta i prokuratury.

Rzetelne opinie o Droptrend.com

Droptrend.com

Siedziba
-

WWW
http://www.droptrend.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie