Kategorie: / Biuro

Druk-foto-projekt.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Druk-foto-projekt.pl
5 / 5 2022-03-02

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-10-27

Bardzo cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-01

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeżeli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-04-08

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Druk-foto-projekt.pl

Druk-foto-projekt.pl

Siedziba
GDAŃSK

WWW
http://www.druk-foto-projekt.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie