Kategorie: / Biuro / Fotografia / Reklama i Marketing / Usługi

Drukarnia Cyfrowa Tadeusz Filipów Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Drukarnia Cyfrowa Tadeusz Filipów
5 / 5 2023-01-08

Oprócz recenzowania produktów, usług i firm, spędzam dużo czasu na ich weryfikacji. Dzięki temu serwisowi unikłem już trzy razy utrzymywania kontraktu z niepewnym dostawcą. Zamiast tego, znalazłem zaangażowaną firmę, której jestem wiernym klientem cały czas. Dziękuję, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-05-13

Jak wiadomo, sprzedawcy często obiecują wiele, tak jak politycy. Jednakże, w rzeczywistości często bywa inaczej i nie jest tak idealnie, jak w reklamach. Dlatego warto docenić istnienie stron internetowych, które pozwalają konsumentom wyrażać swoją opinię na temat produktów i usług. Dzięki nim nowoczesne biznesy mogą pozyskać informacje na temat obszarów, które wymagają poprawy, a niesłuszni przedsiębiorcy tracą swoje pieniądze, renomę i klientów. Takie rozwiązanie to świetna inicjatywa!

2 / 5 2018-11-10

Nie zalecam korzystania z tej drukarni, chyba że ktoś chce sobie zepsuć dzień. Sugeruję, aby na drzwiach od razu widniała informacja, że nie obsługują osób pragnących wydrukować tylko kilka stron. Podczas mojej wizyty w drukarni właściciel (lub pracownik) wyrzucił mojego pendrive'a na blat.

Rzetelne opinie o Drukarnia Cyfrowa Tadeusz Filipów

Drukarnia Cyfrowa Tadeusz Filipów

Siedziba
Tarnów

WWW
http://www.dctf.eu

Email
[email protected]

Telefon
883005390

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie