Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.

5.00/5.00 - ilość ocen: 6
5 / 5 2017-12-26

Instytut Botaniki im. W. Szafera od blisko 30 lat współpracuje z Drukarnią Kolejową w Krakowie w zakresie druku i oprawy czasopism naukowych. Jakość świadczonych przez Drukarnię usług poligraficznych nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. W okresie naszej współpracy drukarnia dała się poznać jako niezawodny, solidny partner handlowy, realizujący zawsze terminowo i zgodnie z ustaleniami technicznymi poszczególne zlecenia produkcyjne. Na przestrzeni lat 2007–2009 łączna wartość wykonanych przez drukarnię usług w zakresie druku i oprawy czasopism naukowych osiągnęła kwotę 146 988,55 zł netto, = 179 32,03 złote brutto. Polecamy Drukarnię Kolejową w Krakowie jako odpowiedzialnego, solidnego i profesjonalnego partnera handlowego.

5 / 5 2017-12-01

Firma DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń jako wiarygodny partner.

5 / 5 2017-10-17

Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. zostały wykonane w terminie i jakościowo bez zastrzeżeń. Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz profesjonalizm zatrudnionych pracowników.

5 / 5 2017-10-05

Miejski Zakład Komunikacjyjny Spółka z o.o. w Opolu wspólpracuje z Drukarnią Kolejową Kraków Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie od lipca 2005. Współpraca z Drukarnią jest nadal kontynuowana. Wykonywane przez Drukarnię bilety komunikacyjne są wysokiej jakości i odpowiednio zabezpieczone przed "fałszowaniem".Polecamy Drukarnię jako profesjonalnego, solidnego i niezawodnego partnera.

5 / 5 2017-05-22

Alpin Media sp. z o.o. jest wydawca czasopism: SKI magazyn dla narciarzy i Magazyn Górski. Współpraca z Drukarnią Kolejową Kraków w zakresie druku obu tytułów trwa od października 2000 roku. Poziom świadczonych przez Drukarnię usług poligraficznych nie budzi żadnych zastrzeżeń. Drukarnia dała się poznać jako solidny, niezawodny partner handlowy, realizując terminowo i zgodnie z ustaleniami techniczno-organizacyjnymi poszczególne zlecenia produkcyjne. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Drukarnia stosuje umiarkowane ceny. Polecamy Drukarnię Kolejową Sp. z o.o. w Krakowie jako odpowiedzialnego, solidnego i profesjonalnego partnera handlowego.

5 / 5 2017-04-25

REFERENCJE DLA DRUKARNI KOLEJOWEJ KRAKÓW Miejski Zarząd Dróg w Kielcach w okresie od 2002 r. do chwili obecnej współpracuje z Drukarnią Kolejową Kraków, Sp. z o.o. ul. Bosacka 6, która świadczy usługi polegające na wykonywaniu różnego rodzaju druków ścisłego zarachowania posiadających cały system zabezpieczeń przed dokonywaniem fałszowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy ze względu na szeroki zakres usług, profesjonalizm, niezawodność oraz terminowość wykonywanych zleceń jak również konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki płatności. Niezależnie od wielkości zamówień mogliśmy zawsze liczyć na pomoc i dostosowanie się do naszych potrzeb. Drukarnia była zawsze dostępna, również w nagłych wypadkach a szybkość pracy nie miała wpływu na niezmiennie wysoką, jakość druku. Posiadana elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta jest kolejną zaletą Drukarni Kolejowej Kraków, co zdecydowanie ułatwia współpracę. Drukarnia Kolejowa Kraków jest godnym polecenia partnerem do współpracy na rynku drukarskim. Miejski Zarząd Dróg w Kielcach Wydział Strefy Płatnego Parkowania

DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.

Siedziba
Węgrzce

WWW
http://www.drukkol.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48122980401

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie