Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.
5 / 5 2017-12-26

Od prawie 30 lat Instytut Botaniki im. W. Szafera współpracuje z Drukarnią Kolejową w Krakowie, aby wydrukować i oprawić czasopisma naukowe. Jakość poligraficznych usług świadczonych przez drukarnię jest bardzo dobra, a nasza współpraca układa się sprawnie i terminowo. W ciągu trzech lat, od 2007 do 2009, zamówiliśmy usługi za 146 988,55 zł netto (179 32,03 zł brutto). Zdecydowanie polecamy Drukarnię Kolejową jako niezawodnego, solidnego i profesjonalnego partnera handlowego.

5 / 5 2017-12-01

Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. z o.o. zostawiła dobre wrażenie, ponieważ nasza załoga wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem. Jest to firma, którą warto polecić jako wiarygodnego partnera do realizacji kolejnych zleceń.

5 / 5 2017-12-01

Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. z o.o. zaprezentowała się jako doskonale zorganizowana firma, której załoga wykazała się profesjonalizmem. Z pewnością warto polecić tę firmę jako wiarygodnego partnera do realizacji kolejnych zleceń.

5 / 5 2017-10-17

Działania zlecone firmie DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. zostały zrealizowane terminowo i z wysoką jakością, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Bardzo doceniamy dobrą organizację pracy, doświadczenie i profesjonalizm pracowników zatrudnionych w tej firmie.

5 / 5 2017-10-17

Zlecenia podjęte przez firmę DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o. zostały zrealizowane zgodnie z ustalonym terminem i na wysokim poziomie jakościowym. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy bardzo zadowoleni z doskonale zorganizowanej pracy oraz umiejętności i profesjonalizmu pracowników zatrudnionych w firmie.

5 / 5 2017-10-05

Od lipca 2005 roku Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o. z Opolu ma współpracę z Drukarnią Kolejową Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, która nadal trwa. Drukarnia zapewnia bilety komunikacyjne wysokiej jakości oraz odpowiednio zabezpieczone przed potencjalnym fałszowaniem. Polecamy Drukarnię, jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

5 / 5 2017-05-22

Alpin Media sp. z o.o. jest firmą publikującą dwie gazety: SKI magazyn dla narciarzy oraz Magazyn Górski. Od października 2000 roku współpracuje z Drukarnią Kolejową Kraków, która zajmuje się drukiem obu tytułów. Usługi poligraficzne świadczone przez Drukarnię są bardzo dobrej jakości. Firma ta zawsze dotrzymuje ustalonych terminów i wymagań technicznych. Co więcej, Drukarnia oferuje bardzo przystępne ceny. Polecamy Drukarnię Kolejową Sp. z o.o. w Krakowie jako wiarygodnego, niezawodnego i profesjonalnego partnera handlowego.

5 / 5 2017-04-25

Firma Miejski Zarząd Dróg w Kielcach od 2002 roku współpracuje z Drukarnią Kolejową Kraków, Sp. z o.o. na ulicy Bosackiej 6. Drukarnia oferuje usługi drukarskie, które charakteryzują się wysokim poziomem zabezpieczeń przed fałszerstwami. Dotychczasowa współpraca z Drukarnią Kolejową Kraków była zadowalająca ze względu na profesjonalizm oraz terminowość realizacji zleceń. Dodatkowo, Drukarnia była elastyczna i dostosowywała się do indywidualnych potrzeb klienta. Z powyższych powodów, firma Miejski Zarząd Dróg w Kielcach poleca Drukarnię Kolejową Kraków jako godnego zaufania partnera w branży drukarskiej.

Rzetelne opinie o DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.

DRUKARNIA KOLEJOWA KRAKÓW Sp. z o.o.

Siedziba
Węgrzce

WWW
http://www.drukkol.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48122980401

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie