Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Drukarnia Piga.pl sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.
5 / 5 2022-05-24

Do tej pory zawsze przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich portfeli tylko na stronie Google i na profilach na Facebooku. Teraz jednak sprawdzam je zawsze także tutaj. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie lub usłudze. Jednak możemy mieć pewność, że właściciele tej strony nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-01-13

Cieszę się, że mogę wspierać innych klientów w wyborze wysokiej jakości produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znalezieniu uczciwego sprzedawcy. Moim zdaniem, największym plusem tego miejsca jest brak cenzurowania komentarzy. Opinie są natychmiast publikowane na stronie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-12

Przed dokonaniem zakupu, sprawdzam opinie innych użytkowników na stronie dotyczące sprzedawcy i produktu, który zamierzam kupić. Praktykuję to od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów. Zdecydowanie polecam tę stronę wszystkim, którzy nie chcą poświęcać czasu na ewentualne reklamacje lub kłótliwe dyskusje z sprzedawcą.

5 / 5 2021-07-15

Na tym portalu można przeczytać opinie o zarówno znanych producentach, jak i małych sklepach znajdujących się w mojej wiosce. Zawsze tu zaglądam przed zakupem czegoś nowego w jakimś nieznajomym miejscu i do tej pory nie byłem rozczarowany. Jestem zadowolony, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-07-15

Na tej platformie można przeczytać opinie dotyczące zarówno dużych firm, jak i małych sklepików znajdujących się w mojej okolicy. Zawsze przed zakupem czegoś nowego sprawdzam tu recenzje, i do tej pory żadnego razu nie zostałem zawiedziony. Jestem bardzo zadowolony z istnienia takich stron internetowych.

Rzetelne opinie o Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.

Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.

Siedziba
Tychy

WWW
https://piga.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 700 37 07

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie