Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Drukarnia Piga.pl sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.
5 / 5 2022-05-24

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem dotąd tylko w wizytówce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-01-13

Miło, że mogę pomóc innym klientom w wyborze jakościowego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-09-12

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie zaglądam na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2021-07-15

Można znaleźć tu opinie zarówno o dużych producentach, jak i o małych sklepikach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie portale.

Rzetelne opinie o Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.

Drukarnia Piga.pl sp. z o.o.

Siedziba
Tychy

WWW
https://piga.pl

Email
[email protected]

Telefon
32 700 37 07

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie