Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

DRUKARNIA RM - PRINTER ROBERT MOTYKA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DRUKARNIA RM - PRINTER ROBERT MOTYKA
5 / 5 2022-07-16

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście zaangażowaną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-07-20

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszelkie moje komentarze zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-03-06

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeżeli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2020-11-29

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, zawsze wchodzę na tą stronę i analizuję recenzje innych internautów na temat wybranego sprzedawcy i kupowanego wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o DRUKARNIA RM - PRINTER ROBERT MOTYKA

DRUKARNIA RM - PRINTER ROBERT MOTYKA

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://www.rmprinter.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 178533228

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie