Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Drukarnia29 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Drukarnia29
5 / 5 2022-01-11

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jak widzę, że ktoś ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-01-15

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2020-12-24

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. Tutaj wszystkie moje komentarze widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2020-12-19

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Drukarnia29

Drukarnia29

Siedziba
Strzelce Opolskie

WWW
https://drukarnia29.pl

Email
[email protected]

Telefon
660 17 18 15

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie