Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Pozostałe

Drypol.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.92
opinie o Drypol.pl
5 / 5 2018-10-10

Usunięcie wilgoci z mieszkania przebiegło bezproblemowo. Pan z firmy Drypol natychmiast przyjechał po telefonie, dokonał pomiarów, rozmieścił osuszacze i pilnował wszystkiego. Inne firmy wymagały oczekiwania nawet kilkanaście dni na dostęp do wolnego osuszacza... Cena była akceptowalna. Natychmiast otrzymałem wszystkie niezbędne dokumenty do zgłoszenia szkody dla ubezpieczyciela i udało się odzyskać wszystko.

5 / 5 2018-08-03

Firma Dry-pol to solidna i uczciwa firma. Zatrudnieni tam pracownicy są kulturalni i profesjonalni, a także wykazują elastyczne podejście do wykonywania zleconych usług. Zleciłem im przeprowadzenie procesu osuszania i ozonowania mojego domu po zalaniu. Wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i mogę śmiało polecić tę firmę innym.

5 / 5 2018-08-03

Firma Dry-pol jest fachowym i wiarygodnym przedsiębiorstwem. Zaangażowaliśmy ich do wykonania usług osuszania i ozonowania naszego domu po zalaniu. Pracownicy są kulturalni, kompetentni i elastyczni w podejściu do pracy. Zdecydowanie polecamy ich usługi!

5 / 5 2018-03-11

Na ścianie za szafą w moim mieszkaniu pojawił się grzyb. Wcześniej dwie firmy, które wezwałam, nie potrafiły określić przyczyny tego problemu poza odgrzybieniem. Zdecydowałam się więc na skontaktowanie się z firmą Drypol jako trzecią opcją. Panowie z tej firmy bardzo szybko zorientowali się, że sąsiad z góry systematycznie zalewa moje mieszkanie i to z jego ubezpieczenia. Bezgotówkowo skutecznie osuszyli moje mieszkanie. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona ich sprawnym działaniem i zdecydowanie polecam ich usługi.

5 / 5 2018-02-09

Chciałabym serdecznie podziękować firmie Dry-pol za efektywne osuszenie mojego domu. Byli jedyną firmą, która zgodziła się na usługę osuszania pod podłogą bez konieczności wyprowadzania się. Cena była przystępna, a fachowcy byli bardzo uprzejmi, kompetentni i koncentrowali się na rzeczach najważniejszych. Co więcej, możliwość rozliczenia za usługę bezgotówkowo, korzystając z ubezpieczenia, była dodatkowym plusem. Jestem pozytywnie zaskoczona i szczerze polecam tę firmę! :)

5 / 5 2018-01-13

Uzyskałam niezbędna pomoc w bardzo miłej atmosferze. Czołem się w pełni usatysfakcjonowana

4 / 5 2017-12-25

Chciałbym wyrazić moją wdzięczność za profesjonalne usługi, jakie otrzymałem w zakresie ustalenia i usunięcia skutków zagrzybienia mojego mieszkania, które zostało zalane przez sąsiada z górnego piętra domu. Dzięki staraniom firmy, udało się całkowicie usunąć wilgoć i przeprowadzić dezynfekcję. Firma wykazała się doskonałym sprzętem i podejściem do tego problemu. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-11-30

Dry-POL to niesamowicie kompetentna i profesjonalna firma, której śmiało mogę polecić w przypadku potrzeby. Działania Pana Dawida, który odpowiedzialnie obsługiwał sprzęt do osuszania, były niezwykle pomocne w przejściu przez ten trudny okres. Byłam pewna, że moje zalane mieszkanie jest w dobrych i wykwalifikowanych rękach. Serdecznie dziękuję.

5 / 5 2017-10-13

Wysoka jakość usług, kontrola podczas procesu, wsparcie przy kolejnych krokach dotyczących zalania mieszkania, przyjazne podejście i świetna komunikacja, która ułatwiła organizację, uzgodnienie szczegółów, dostarczenie i odbiór. Mieszkanie zostało w pełni przygotowane do naprawy i osuszone. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Krzysztofem, który jest bezcenny w tego typu sytuacjach.

5 / 5 2017-08-03

Bardzo dobra obsługa polecam

5 / 5 2017-05-20

Całość przebiegła wspaniale! Innymi słowy, Pani Adela była bardzo odpowiedzialna i pilnowała sprawę na bieżąco. Usługa była świetna, a personel był wyjątkowo kompetentny i obsługa sekretariatu była na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-05-20

Wszystko jest wspaniale! Inaczej mówiąc, Pani Adela bardzo sumiennie angażuje się i na bieżąco monitoruje sprawę. Usługa jest świetna, a personel jest kompetentny i zaangażowany. Obsługa sekretariatu jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-05-09

Ta firma działa bardzo profesjonalnie i sumiennie. Zdecydowanie polecam ją wszystkim, gdyż jestem w pełni zadowolony z usług osuszania, które przeprowadzili w moim domu.

Rzetelne opinie o Drypol.pl

Drypol.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://drypol.pl

Email
[email protected]

Telefon
512321821

Komórka
512321821

Infolinia
512321821

Logowanie