Kategorie: / Dom i ogród / Przemysł i produkcja / Usługi

Drzwi-expert.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.11
opinie o Drzwi-expert.pl
0 / 5 2018-09-22

Firma, która działa nieuczciwie, jest pełna cwaniaków. Przed zamontowaniem drzwi podają nam cenę, nie wspominając jednak o podatku VAT. Dopiero po zamontowaniu drzwi będących częścią umowy, podsuwają nam dokument z wyższą ceną. Gdy próbujemy skontaktować się z biurem, kazać nam czekać na telefon, lecz oni nie oddzwanianą i czasami nawet wyłączają telefon.

0 / 5 2018-09-22

Firma, która nie jest uczciwa, stosuje działania nieuczciwe. Przed montażem drzwi podają cenę, która nie zawiera podatku VAT, ale o tym nie informują. Umowę podsuwają dopiero po zamontowaniu drzwi z wyższą ceną. Kiedy dzwonimy do biura, nakazują nam czekać na telefon, ale nie oddzwaniają i wyłączają telefon.

0 / 5 2018-09-15

Ta firma, od momentu wpłacenia zaliczki na zamontowanie drzwi GERDA, napotyka na wiele problemów. Sposób, w jaki rozpatrują reklamacje dotyczące zamka drzwi, jest niezadowalający, a wizjer został zamontowany nieprawidłowo i musiał być poprawiany. Co więcej, firma nie posiada żadnej umowy ani autoryzacji od GERDA. Na koniec tego wszystkiego, dedykuję im piosenkę "jak najdalej z tąd... jak najdalej".

2 / 5 2018-08-17

Jakościowo wykonanie drzwi jest bardzo złe, a cena 1400 złotych nie jest adekwatna do ich wyglądu. Wyglądają jak tanie drzwi za 500 złotych, nie ma między nimi żadnej różnicy. Obsługa jest również fatalna. Czekam już drugi tydzień na reklamację, ale nikogo nie ma w pobliżu. Dodatkowo doliczają VAT, o czym nie informują. Nie polecam.

2 / 5 2018-08-17

Wykonanie drzwi jest bardzo niedopracowane, a cena 1400 złotych jest niewłaściwa jak na ich wygląd. Wyglądają one tak, jakby były kupione na targu za 500 złotych i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Obsługa jest fatalna, oczekiwałem na reklamację już od dwóch tygodni, ale nadal nikt się nie zgłasza. Dodatkowo, naliczają podatek VAT, o czym nie zostaje poinformowany klient. Nie polecam.

2 / 5 2018-07-08

Ocena tej firmy jest bardzo negatywna. Osoby, które z nią miały do czynienia, uważają ją za niegodną zaufania i oszukańczą, tak samo jak każdą inną firmę prowadzącą działalność na odległość. Przedstawicielstwo firmy znajduje się w Gnieźnie, ale działa na terenie całego kraju. Autor zamówił u nich drzwi, jednak już po jednym dniu pojawiają się problemy z zamkiem "gerdy". Zgłaszał to dwa razy do biura reklamacji, ale po przeczytaniu innych negatywnych opinii, zdecydował się na samodzielne rozwiązanie problemu, aby zaoszczędzić pieniądze na telefonowanie do firmy. Wydaje się, że firma stawia na ilość montaży, a nie na jakość, co może wpływać na jakość usług. Autor zdecydował się na dalsze kroki prawne w swojej sprawie. Nie poleca tej firmy nawet swojemu wrogowi i uważa ją za oszustów.

5 / 5 2018-06-24

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości montażu drzwi drewnianych w moim mieszkaniu. Przedstawiciel przyszedł na pomiar już następnego dnia po moim zgłoszeniu. Atmosfera była miła podczas rozmowy z przedstawicielem, a zespół montażystów wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam ich usługi.

5 / 5 2018-05-29

Witam,miałem montowane drzwi wczoraj i jestem bardzo zadowolony , mila i profesjonalna obsługa , polecam

0 / 5 2018-05-24

Klamka została zamontowana niechlujnie i amatorsko, a blokada antywłamaniowa jest gorsza niż zwykłe gwoździe o średnicy 5mm. Dodatkowo, jest zbyt krótka i nie przylega do pochwy. Mimo prób skontaktowania się z firmą i dokonania reklamacji, nie otrzymałem odpowiedzi. Trudno mi zrozumieć, jak taka firma może ostrzegać przed innymi "nieuczciwymi" przedsiębiorcami, skoro sama jest tak nieodpowiedzialna. Co więcej, nadal nie otrzymałem faktury z kosztami wykonania.

5 / 5 2018-05-15

Mam zainstalowane drzwi, które sprawiają mi satysfakcję. Kiedy czytam negatywne komentarze, nie dotyczą one samych drzwi, ale zamka GERDA. Zastanawiam się, dlaczego niektórzy decydują się na najtańszy zamek. Na szczęście moja żona dopilnowała montażu, a montażysta spełnił wszystkie jej wymagania. Myślę, że pozytywne oceny drzwi pozwolą mi z nich korzystać nie tylko przez okres gwarancji. Pozdrawiam.

0 / 5 2018-04-03

Podczas spotkania przedstawiciel o nazwie Agnieszka od razu podała mi cenę brutto, informując również, że ceny katalogowe nie są cenami netto. Oferowany towar jest dobrej jakości w stosunku do ceny, a sam montaż przebiega w przyjemnej atmosferze. Pozdrawiam.

0 / 5 2018-04-03

W trakcie spotkania przedstawiciel, Agnieszka, od razu podała mi cenę brutto i zaznaczyła, że ceny katalogowe nie są cenami netto. Otrzymałem/ja dobrą jakość towaru za uczciwe pieniądze. Montaż również był wykonany porządnie oraz w przyjemnej atmosferze. Pozdrawiam.

5 / 5 2017-09-28

polecam

2017-05-15

Ja kupiłam drzwi z montażem od tej firmy i byłam bardzo zadwolona, drzwi bardzo ładne, estetycznie zamontowane. Nie mam zastrzeżeń

1 / 5 2017-05-14

Firma, która zatrudnia osoby do rozwożenia ulotek, nie wypłaca im wynagrodzenia. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które nie otrzymały zapłaty, proszę o kontakt drogą mailową. Jeśli zbierzemy wystarczającą liczbę osób, może to zainteresować prokuraturę.

1 / 5 2017-05-14

Przedsiębiorstwo nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom, którzy zajmują się dystrybucją ulotek. Proszę o przesłanie wiadomości e-mail od osób, które również nie otrzymały płatności. Jeśli uda się zebrać ich wystarczającą liczbę, myślę, że warto zgłosić tę sprawę prokuraturze.

Rzetelne opinie o Drzwi-expert.pl

Drzwi-expert.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.drzwi-expert.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie