Kategorie:

DTK Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DTK Sp. z o.o.
5 / 5 2022-04-20

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one obrobione czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszelkie moje komentarze są widoczne niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-04-15

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-08

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, standardowo wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego sprzedającego i interesującego mnie wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedającym.

5 / 5 2021-03-26

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o międzynarodowych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o DTK Sp. z o.o.

DTK Sp. z o.o.

Siedziba
Głubczyce

WWW
http://cryptoleaders.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
724482366

Infolinia
-

Logowanie