Kategorie: / Artykuły Medyczne

Dtsklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dtsklep.pl
5 / 5 2022-10-23

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-08-10

Nie tylko piszę tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już wiele razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę rzetelną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.

5 / 5 2022-03-22

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Tutaj wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-02-19

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym dostawcą. Za to wybrałem naprawdę godną zaufania firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o Dtsklep.pl

Dtsklep.pl

Siedziba
Jelenia Góra

WWW
http://dtsklep.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie