Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Restauracja Duchówka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Restauracja Duchówka
5 / 5 2023-03-16

Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu towaru, usługi lub wykonawcy, który spełni ich oczekiwania. Coś, co uważam za wielką zaletę tego portalu, to brak manipulowania komentarzami. Opinia jest szybko publikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-04

Jak wiemy, sprzedawcy często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak politycy. Niestety, jednakże w realnym świecie często bywa inaczej niż to przedstawiają marketingowe materiały. Dlatego uważam, że korzystne jest istnienie stron internetowych, które oferują rzetelności i troszczenie się o klienta, ponieważ to daje uczciwym firmom szansę na reklamę i poprawienie jakości swoich produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Powinno być tak właśnie.

5 / 5 2022-09-16

W tym miejscu można znaleźć opinie zarówno o globalnych marekach, jak i o lokalnych sklepach w moim mieście. Zawsze wchodzę tutaj, zanim zamówię produkt z nieznanego mi sklepu i zawsze jestem zadowolona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-01-12

W ostatnich latach, zawsze przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich asortymentu wyłącznie na Google i na Facebooku. Jednak teraz decyduję się również sprawdzać je tu. Niestety, niektóre opinie są bardzo powierzchowne, co oznacza, że trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Mimo to, przynajmniej można zauważyć, że właściciele strony nie manipulują wypowiedziami.

5 / 5 2021-11-29

Ocena 5 oddaje moje odczucia co do pobytu tutaj :)

Rzetelne opinie o Restauracja Duchówka

Restauracja Duchówka

Siedziba
Elbląg

WWW
https://www.restauracjaduchowka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
55 233 01 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie