Kategorie: / AGD / Biuro / Dom / Dom i ogród / Ogród / Żywność i gastronomia

Duka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Duka
5 / 5 2023-04-06

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym klientom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-09

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to szukam dalej, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-06-19

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem wcześniej tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-08-24

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Na tym portalu wszystkie moje opinie zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2019-08-21

Podoba mi się darmowa dostawa

Rzetelne opinie o Duka

Duka

Siedziba
Warszawa

WWW
https://duka.com/pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 276 02 50

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie