Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

DUKATO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DUKATO
5 / 5 2022-03-28

Jak wiemy, firmy często obiecują dużo, podobnie jak politycy. Niestety, rzeczywistość często nie jest tak różowa, jak przedstawiają ją materiały marketingowe. W związku z tym uważam, że bardzo ważne są miejsca w Internecie, które pozwalają na rzetelną reklamę dla firm dbających o klientów oraz podnoszenie jakości produktów i usług. Dzięki temu nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Dziękuję.

5 / 5 2021-08-15

Cieszę się, że mogę mieć możliwość wspomagania innych użytkowników w wyborze odpowiedniego produktu, znalezieniu optymalnej usługi lub solidnego wykonawcy. Dużym atutem tego portalu jest brak ingerencji w opinie, co jest dla mnie bardzo ważne. Moja recenzja zostaje szybko opublikowana na stronie, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-26

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno dużych producentów, jak i małych firm z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam je przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu, i do tej pory nigdy nie byłem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-07-26

Na tym miejscu znajdują się opinie o zarówno dużych producentach, jak i małych firmach z mojej wioski. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś nowego i zawsze było to trafne. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-05-17

Rozumiemy, że marki często dokonują obietnic, podobnie jak politycy. Niestety, rzeczywistość często różni się od tego, co prezentują w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że w Internecie istnieją miejsca, które są bardzo ważne. Firmy, którym można zaufać i które dbają o swoich klientów, mają okazję do reklamowania się i otrzymania opinii od swoich klientów. W ten sposób niesprawiedliwi sprzedawcy tracą szacunek swoich klientów. Bardzo dziękuję!

Rzetelne opinie o DUKATO

DUKATO

Siedziba
Szczecin

WWW
http://www.dukato.szczecin.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie