Kategorie: / Pozostałe

Dukepen.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dukepen.pl
5 / 5 2021-10-14

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są pełne emocje, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-03-14

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-24

Chyba każdy wie, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie tworzone są takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-11-15

Są tu opinie zarówno o międzynarodowych producentach, jak i o małych działalnościach z mojej gminy. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

Rzetelne opinie o Dukepen.pl

Dukepen.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://dukepen.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie