Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Gry / Film i Muzyka / Pozostałe

Dvdmax.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.56
opinie o Dvdmax.pl
5 / 5 2022-06-02

DVD Max Konin

Moja opinia jest taka, że nie warto robić zakupów w DVD Max. Zamówiłem trylogię Dolarową Sergio Leone z zapewnieniem, że filmy będą miały opcję języka polskiego w formie napisów lub lektora. Jednakże, okazało się, że w najważniejszej części nie było możliwości wyboru języka polskiego. Sklep twierdził, że napisy były dostępne, ale nie byłem w stanie ich znaleźć. Pracownik, który miał mi pomóc, zachowywał się nieprzyjemnie w czasie rozmowy. Ostatecznie, musiałem zwrócić płyty pocztą, co wiązało się z kolejką i dodatkowymi kosztami. To był czas stracony. Kolejny problem pojawił się, kiedy otrzymałem uszkodzone pudełko, niezafoliowane, z tymi samymi płytami (przy czym nie było gwarancji na nie), z wyjątkiem jednej, którą udało mi się wymienić na polską z napisami. Wyglądało to jakby płyta była pakowana przez osobę jedzącą kiełbasę (była zabrudzona tłustymi odciskami palców). Czy nie powinienem otrzymać nowego pudełka w idealnym stanie z czystymi płytami? DVD Max nie dba o swoich klientów, wykazuje brak kultury i szacunku dla nich.

5 / 5 2022-02-17

Nie polecam tego sklepu! Radzę omijać go szerokim łukiem. Zamówiłem zestaw exclusiv vinyle cd itp na urodziny jako prezent. Miało być wszystko nowe i zafoliowane, lecz niestety, okazało się inaczej. Foli nie było, a reszta była już rozpakowana i wyglądała jakby była zniszczona. Przy zamawianiu zaznaczyłem, że to ma być prezent i potrzebuję go szybko oraz sprawdzonego. Sklep był szybki, ale towar był już totalnym niepotrzebnym śmieciem. Niestety, na podstawie opinii, wynika, że to stała praktyka tego sklepu. Paczka od kuriera była w dobrym stanie, więc tak właśnie towar został zapakowany. Zgłosiłem problem do firmy kurierskiej i podejrzewam, że może to być specjalny sposób na oszukiwanie ludzi, by wyłudzić kasę za zepsuty towar. W każdym przypadku, polecam unikać tego sklepu. Osobiście odczułem wielkie rozczarowanie, ponieważ miałem spore nadzieje związane z tym prezentem, za który zapłaciłem 400 zł. Teraz będę poświęcał wolny czas, by opowiadać innym o moim kiepskim doświadczeniu w tym sklepie. Postawię nawet stronę z opiniami, korespondencją od sprzedawcy i zdjęciami produktu, by ostrzegać innych przed takimi oszustami biznesowymi.

1 / 5 2021-09-02

Zostałem zablokowany przez sprzedawców na portalu aukcyjnym, którzy nie chcieli mieć nic wspólnego ze mną po tym, jak wystawiłem negatywną opinię na temat jakości ich produktów. Mimo że w opisie było napisane, że są całkowicie nowe, otrzymałem rzeczy niewartościowe. Blokada uniemożliwiła mi również skorzystanie z darmowej wysyłki smart, co zmusiło mnie do opłacenia kosztów przesyłki przez stronę internetową. Z tego powodu nie polecam.

5 / 5 2021-02-22

Moje doświadczenie z DVDmax było nieudane i nie polecam tego nieszczerego sklepu internetowego. Złożyłem zamówienie na płytę CD 16 stycznia, jednak do dzisiaj nie otrzymałem przesyłki i nie otrzymałem żadnej informacji od sprzedawcy. Otrzymałem tylko potwierdzenie wysyłki w ciągu 3-14 dni roboczych, ale nie otrzymałem żadnego kontaktu, telefonu lub maila. Gdy zadzwoniłem na infolinię, powiedzieli mi, że opóźnienie jest spowodowane Brexit'em. Obiecano mi, że zamówienie zostanie zrealizowane do końca tygodnia, ale kolejny tydzień minął i wciąż brak odpowiedzi. To oszustwo, a ja zgłaszam reklamację do banku i policji. Polecam kupować na stronie Empiku, który zawsze działa uczciwie i terminowo.

1 / 5 2020-11-25

Nie mogę polecić tego miejsca w żaden sposób. Dwukrotnie obiecano mi, że towar zostanie wysłany, ale nie wykonano obietnic. Kiedy w końcu dostarczono zamówienie, otrzymałam produkt, którego nie zamówiłam. Składając reklamację, pracownicy odmówili wysłania właściwego produktu i zażądali zwrotu błędnego towaru na moje koszty. Pracownicy byli nieprzyjemni i nieliczący się z moim zdaniem. Nie chce mieć więcej do czynienia z tą firmą. Ważne ostrzeżenie - oszuści.

1 / 5 2020-05-04

Naprawdę fatalna witryna internetowa - nierzetelna firma sprzedająca towary, których w ogóle nie ma. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia - po rozmowie telefonicznej z nią zostałem oszukany co do wysyłki zamówionego towaru (mówili, że zostanie wysłany pod koniec tygodnia, ale tak się nie stało). Żaden kontakt z firmą co do opóźnień w dostarczeniu zamówienia, co jest bardzo nieprofesjonalne. Nie otrzymałem żadnego przeproszenia, jedynie zostawili mnie w niepewności - nie było żadnego wyjaśnienia co do miejsca mojej paczki. Po miesiącu nieskutecznej wymianie maili dowiedziałem się, że zabrakło towaru, za który zapłaciłem i zażądałem zwrotu pieniędzy. Czekam już kilka dni, ale pieniądze nadal nie zostały mi zwrócone. Uważajcie na ten sklep - ostrzegam przed dokonywaniem tam zakupów!

5 / 5 2020-05-04

Jest to najgorszy sklep internetowy, z jakim miałem do czynienia. Firma oferuje produkty, których nie ma w swoim magazynie, a kontakt z klientem jest okropny. Gdy dzwoniłem do obsługi klienta, oszukano mnie w kwestii wysyłki towaru. Powiedziano mi, że zostanie wysłany pod koniec tygodnia, lecz tak się nie stało. Nie było informacji na temat przedłużenia czasu oczekiwania ani na temat miejsca, gdzie znajduje się moja paczka. Sklep nie przeprosił ani nie wprowadził mnie w błąd. Dowiedziałem się o braku towaru po miesiącu pisania maili bez odpowiedzi. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i aktualnie czekam na niego od kilku dni. Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie.

1 / 5 2020-04-09

Zamówiłem cztery płyty blueray, z czego jedna miała być podwójna. W jednym przypadku film, który miał być z polskim lektorem i napisami, okazał się być produktem w wersji niemieckiej. Drugi, podwójny, miał uszkodzone opakowanie. Po zgłoszeniu reklamacji przysłano nowe opakowanie, ale tylko na jedną płytę. Jeśli ktoś lubi chodzić na pocztę i rozmawiać z nieuprzejmymi panią, w tym przypadku z Sylwią M., która odpowiada na telefony, to ten sklep będzie dla niego dobry. Okazuje się także, że na uwzględnienie reklamacji mają aż dwa lata! Jednak ja wciąż czekam na zwrot pieniędzy. To skandal!

1 / 5 2020-03-10

Zamówienie o numerze 20022607551628 powinno być zrealizowane w czasie od 2 do 7 dni. Jednak po upływie 12 dni, otrzymałem anulowanie zamówienia, ponieważ nikt mnie nie poinformował o braku dostępności produktu. Uważam, że jeśli sklep podaje czas realizacji na 2-7 dni, to powinien go dotrzymać. Sądzę, że ludzie pracujący tam są niekompetentni, a strona internetowa zawiera nierzetelne informacje. Jeśli sklep ma problemy z dystrybutorem, powinien podać dłuższy termin realizacji, na przykład miesiąc. Wtedy, prawdopodobnie, niczego nie sprzedałby. Nie uważam, że takie opinie są rzetelne, kiedy transakcja nie została zrealizowana z winy sklepu. Zamiast tego, powinny być nazywane nierzetelnymi. Moim zdaniem, Ceneo powinno się wstydzić.

5 / 5 2019-03-23

Jestem zadowolony tak szybką realizacją zamówienia, tak trzymajcie.

2019-03-18

bardzo dobry

5 / 5 2019-03-16

Polecam jak zawsze

2019-03-07

Dobry sklep, stosunkowo często korzystam z oferty.

2019-03-05

fachowa, sprawna dostawa, materialy opwkowane wzorowo. inni powinni sie uczyc od dvd max jak to robic

5 / 5 2019-03-01

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam

5 / 5 2019-02-26

100% Pozytyw godni polecenia, szybki czs realizacji

5 / 5 2019-02-25

Bezproblemowa obsługa, sprawna wysyłka, osobiście mogę polecić. Słowem pełny profesjonalizm.

2019-02-10

Dobrze!

5 / 5 2019-02-04

Szybko i bez problemu

5 / 5 2019-01-30

Szybka dostawa, miła obsługa . Polecam

Rzetelne opinie o Dvdmax.pl

Dvdmax.pl

Siedziba
Konin

WWW
http://www.dvdmax.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 632 438 885

Komórka
+48 518 180 555

Infolinia
-

Logowanie