Kategorie: / Dla Dzieci

Dwakoty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dwakoty
5 / 5 2023-03-17

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat towarów, usług i firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, zdarza się, że różnimy się gustami, ale jeśli zauważam, że dany produkt jest oceniany głównie negatywnie, nie decyduję się na jego zakup. Tak duża liczba negatywnych komentarzy na pewno nie pochodzi z przypadku.

5 / 5 2021-12-10

Do tej pory jedynie na profilach firmowych w Google i Facebooku miałem możliwość przeczytania opinii klientów na temat marek, ich produktów lub usług. Jednak teraz jestem zobowiązany do czytania również tutaj. Często zdarza się, że komentarze są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, dlatego nie dostarczają dużo informacji na temat samego produktu. Niemniej jednak, przynajmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-09-07

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki odnośnie zakupionych produktów, usług, czy firm, z którymi faktycznie miało się do czynienia. Oczywiście, gustom nie ma dyskusji, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma przeważnie negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ nie jest możliwe, aby wszyscy się pomylili.

5 / 5 2021-08-02

Do niedawna, sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich ofert tylko za pomocą wyszukiwarki Google i na Facebooku. Obecnie staram się również skonsultować je tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są ubogie w informacje dotyczące samego produktu, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele. Jednak przynajmniej można zauważyć, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-04-26

Za co 5 gwiazdek? Miła obsługa, duży wybór, dobre ceny!

Rzetelne opinie o Dwakoty

Dwakoty

Siedziba
Warszawa

WWW
https://dwakoty.pl/

Email
-

Telefon
22 617 89 89

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie