Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

dwakroki.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dwakroki.com
5 / 5 2022-05-30

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-05-14

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-11-01

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-11-20

Publikowane są tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Ekstra, że powstają takie miejsca.

Rzetelne opinie o dwakroki.com

dwakroki.com

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.dwakroki.com

Email
[email protected]

Telefon
+48530595959

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie