Kategorie: / Budownictwo / Handel

DWOR-BUD Piotr Brocki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DWOR-BUD Piotr Brocki
5 / 5 2022-04-26

Moim zdaniem każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-02-22

Są tu opinie zarówno o renomowanych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-05-16

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-01-08

Zanim nacisnę ”zamawiam”, zawsze wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego sprzedawcy i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o DWOR-BUD Piotr Brocki

DWOR-BUD Piotr Brocki

Siedziba
BYDGOSZCZ

WWW
http://www.sklepbudowlanybydgoszcz.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48509529366

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie