Kategorie: / Turystyka i wypoczynek

Dworek Czersk Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dworek Czersk
5 / 5 2021-10-15

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego wykonawcy. Niepodważalnym plusem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-09

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeśli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-06-29

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są ubogie w merytorykę, więc niewiele można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-05-15

Zanim nacisnę ”zamawiam”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Dworek Czersk

Dworek Czersk

Siedziba
Góra Kalwaria

WWW
http://dworekczersk.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie