Kategorie: / Pozostałe

Dworekhetmanski.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dworekhetmanski.pl
5 / 5 2022-10-23

Są tutaj opinie zarówno o globalnych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-10-06

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-10-02

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie funkcjonują takie miejsca. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-08-02

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Dworekhetmanski.pl

Dworekhetmanski.pl

Siedziba
Stargard

WWW
http://dworekhetmanski.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie